Dwa gole Zielińskiego! Napoli przegrywało z Milanem już 0:2, ale wygrało 3:2! [VIDEO]

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Piotr Zieliński strzelił dwa gole w meczu Napoli z Milanem. Drużyna Polaka po emocjonującym meczu wygrała 3:2!
Napoli oba gole straciło jeszcze w pierwszej połowie. Dla Milanu trafili Giacomo Bonaventura i Davide Calabria.
Gospodarze ożywili się po przerwie. Kontaktowy gol padł w 53. minucie. Akcję bramkową zainicjował sam Zieliński, który przejął piłkę w środku pola i odegrał ją do Jose Callejona. Po chwili Hiszpan dośrodkował wzdłuż linii pola karnego, a polski pomocnik precyzyjnym uderzeniem pokonał Donnarummę.
W 67. minucie Polak zdobył wyrównującego gola. Piłka trafiła pod nogi Zielińskiego po rzucie rożnym, a ten bez namysłu huknął sprzed pola karnego. To już jego czwarty gol w meczach z Milanem - przeciwko żadnemu rywalowi nie trafiał tak często.
W 73. minucie polski pomocnik opuścił boisko. Carlo Ancelotti wprowadził za niego Amadou Diawarę.
W 80. minucie po dośrodkowaniu Allana piłkę do pustej bramki skierował Dries Mertens. Napoli odrobiło stratę dwóch goli!
Cały mecz w barwach Napoli zagrał Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski oddał dwa strzały na bramkę Milanu, ale tym razem nie wpisał się na listę strzelców.
Kamil Kaczmarek25 Aug 2018 · 21:55