Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Zinedine Zidane zachwycony grą Realu. "To nasz najlepszy mecz odkąd wróciłem do Madrytu"

Zinedine Zidane
Źródło zdjęcia: lev radin/Shutterstock

Real Madryt w niedzielnym meczu z Sevillą wywalczył komplet punktów. Z gry swojego zespołu bardzo zadowolony był trener Zinedine Zidane.

"Królewscy" zasłużenie wygrali 1:0 po bramce Karima Benzemy. Według francuskiego szkoleniowca, był to najlepszy występ jego podopiecznych od momentu jego powrotu na trenerską ławkę.

- Jestem bardzo szczęśliwy. Rozegraliśmy świetny mecz na bardzo trudnym terenie - ocenił.

- Na takim stadionie jak ten trzeba dawać z siebie wszystko przez 90 minut i to nam się udało. To nasz najlepszy mecz odkąd wróciłem do Madrytu - dodawał.

Zidane wyróżnił zwłaszcza czterech zawodników.

- Karim raz kolejny to on dał nam zwycięstwo. Eden Hazard, Gareth Bale i James Rodriguez kreowali szanse, ale to ich dobra gra w defensywie była kluczem do sukcesu - mówił.

Swój kolejny mecz Real rozegra w środę. Jego rywalem będzie Osasuna.

0
Nie widziala dupa slonca. Jak wymeczyli 1 :0 na bardzo trudnym( wedlug niego) terenie, to co powie jak im przyjdzie grac w Liverpoolu czy Monachium.
24 wrz 2019 | 02:51
+5
Arabski Brzeczyk
23 wrz 2019 | 11:10
+2
Napisze tak cieszyłem się i nadal cieszę z transferu hazarda ale przechodząc do takiego klubu jak Real Madryt.. 1 sezon jego i wrócić z wakacji z taką nadwagą to jest kpina przecież on wczoraj w 2 połowie około 60 minuty może dalej trochę ...ruszał się jak żółw ja nie wiem co ten zidane widzi ale powinien go ściągnąć właśnie mniej więcej w tych minutach na razie Eden bez szału ale jestem pewien że jego forma wróci tylko potrzeba czasu no i ten carvajal moim zdaniem też nie ma kompletnie formy to że zrobił asyste szacun udało się ...Ale on robi notorycznie błędy co chwilę czemu nie postawi na odriozole to nie mam pojęcia.. No i 3 zawodnik który w ogóle mi się nie podoba to ta taczka kross przecież on w ogóle nie biega robi dużo błędów no ale jak się ma tyle kontuzji i oddalo się ceballosa to tak jest... dobrze że Ramos wrócił i tą obronę jakoś ruszył oby już real powoli łapał formę w górę Hala Mardid!!
23 wrz 2019 | 11:06
+3
Jak Real się z takich rzeczy cieszy to mi wesoło :)
23 wrz 2019 | 09:51
-7
To nie napawa optymizmem bo to nie był dobry mecz Realu. Grali w optymalnym składzie (nie uważam, że Marcelo czy Mordić zagrali lepiej niż ich zmiennicy). Mimo to wyglądali słabo i tylko nieskuteczność de Jonga zadecydowała o tym, że nie przegrali tego meczu. Hazard dalej szuka siebie w La Liga ale widać jakiś progres.
23 wrz 2019 | 10:38
+11
To był ich najlepszy mecz w tym sezonie. Widać było determinację by utrzymać 3 punkty.
23 wrz 2019 | 09:08