Zjaw-ISCO-wa wygrana Hiszpanii! Precyzyjny rzut wolny i Buffon nie dał rady [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
W szlagierowym meczu eliminacji Mistrzostw Świata reprezentacja Hiszpanii wygrała 3:0 z reprezentacją Włoch.
Bohaterem spotkania został Isco, który dwukrotnie pokonał Gianluigiego Buffona, zapewniając swojej drużynie trzy punkty w tabeli grupy G.
Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy swoją przewagę szybko udokumentowali golem. W 14. minucie do rzutu wolnego podszedł Isco. Mocno i precyzyjnie uderzona piłka wpadła do bramki strzeżonej przez Buffona.

Drugie trafienie Isco zaliczył w 40. minucie, kiedy to płaskim strzałem tuż przy słupku pokonał bramkarza reprezentacji Włoch.

Wynik spotkania ustalił Alvaro Morata w 77. minucie gry.