Zlatan Ibrahimović zabawił się z obrońcami! Hat-trick Szweda w derbach Los Angeles [WIDEO]

betto rodrigues / shutterstock.com
Los Angeles Galaxy wygrało z Los Angeles FC 3:2 (1:1) w meczu MLS, rozegranym z piątku na sobotę. Bohaterem derbowego spotkania został Zlatan Ibrahimović, który zanotował hat-tricka.
Od mocnego uderzenia mecz rozpoczęli goście. Już w 4. minucie Carlos Vela wykorzystał rzut karny. Gospodarze odpowiedzieli niemal od razu i to w świetnym stylu. Zlatan Ibrahimović ograł przed polem karnym dwóch rywali i oddał silny strzał, którym zaskoczył Tylera Millera.
W 55. minucie Szwed trafił po raz drugi, tym razem po strzale głową.
Kwadrans później doświadczony napastnik skompletował hat-tricka po płaskim uderzeniu sprzed szesnastki.
W siódmej minucie doliczonego czasu gry rozmiary porażki zmniejszył jeszcze Vela.
Obaj snajperzy udowodnili w derbowym meczu, że są w tym sezonie w znakomitej formie. Ibra ma w dorobku 16 goli, a Meksykanin 21.
Los Angeles FC w tabeli Konferencji Zachodniej jest na pierwszym miejscu, ma na koncie 46 punktów. Galaxy są na drugiej pozycji z 9 punktami mniej.