Złoty Puchar CONCACAF. Sześć goli reprezentacji USA!

USA gromi na Złotym Pucharze. Sześć goli!
MDI / soccer
Reprezentacja Stanów Zjednoczonych rozgromiła u siebie Trynidad i Tobago 6:0 w meczu 2. kolejki grupy D turnieju Gold Cup 2019, który rozgrywany jest w USA, Kostaryce i Jamajce.
W pierwsze połowie kibice w Cleveland zobaczyli jednego gola. Wynik otworzył przed przerwą Aaron Long. Między 66. i 78. gospodarze zdobyli cztery bramki. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Gyasi Zardes, a po razie trafili Christian Pulisić i Paul Arriola. Wynik w końcówce ustalił Long.
Sześć goli zobaczyli fani także w drugim spotkaniu tej grupy. Panama pokonała Gujanę 4:2. Dla reprezentacji z Ameryki Środkowej bramki zdobyli Abdiel Arroyo, Terence Vancooten (sam.), Eric Davis i Gabriel Torres. Dla drużyny narodowej z Ameryki Południowej autorem obu goli był Genil Danns, który dwukrotnie wykorzystał rzut karny.
W 3. kolejce grupy D USA zagra z Panamą. Obie drużyny zdobyły po sześć punktów. Natomiast Trynidad i Tobago zmierzy się z Gujaną.