Zmiana daty spotkania Legii Warszawa z Lechem Poznań. Wiadomo, kiedy odbędzie się hit Ekstraklasy

Rafał Oleksiewicz/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 20 wrz 2021 | 16:26
Termin meczu Legia Warszawa - Lech Poznań uległ zmianie. Ekstraklasa wydała oficjalny komunikat.
Spotkanie będzie prawdziwym hitem 11. serii gier. Lech znakomicie rozpoczął ten sezon, zdobywając 18 punktów w pierwszych ośmiu kolejkach. Podopieczni Macieja Skorży są aktualnie liderem tabeli.
Legia zanotowała mały falstart w rozgrywkach ligowych. "Wojskowi" przegrali z Radomiakiem Radom. Wisłą Kraków i Śląskiem Wrocław. Na tę chwilę mistrzowie Polski zajmują 12. lokatę w Ekstraklasie, ale mają do rozegrania dwa mecze zaległe.
- Na wniosek partnerów mediowych terminy meczów 11. kolejki 2021/22 Legia Warszawa - Lech Poznań i Górnik Zabrze - Wisła Kraków zostały zmienione - czytamy.
Starcie "Wojskowych" z "Kolejorzem" pierwotnie miało odbyć się 16 października o godzinie 17:30. Mecz przesunięto o jeden dzień.
Będzie to pierwsze spotkanie po październikowej przerwie reprezentacyjnej. Spośród zawodników Ekstraklasy Paulo Sousa powołał jedynie Kacpra Kozłowskiego. Więcej o wstępnej liście polskich kadrowiczów przeczytasz TUTAJ.
Źródło: Ekstraklasa

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Tęczowi to mówisz o Poznaniu? Przecież to tam jest najwięcej homo i to tam były pierwszy kluby tego typu i to tylko w Poznaniu nie zrobiono nic przeciwko paradzie równości. Nie od dziś się mówi "Poznań miasto doznań"
20 wrz 2021 | 17:37
0
Miriam szum robi u was i to taka maskotka na klozetowej 3. Tęczowa warszafka waszego prezydenta to przegrywy znane wszędzie...
20 wrz 2021 | 21:08
To na wiosnę. Teraz solidne 0:2 , chyba że załączy im się faza jak w zeszły piątek to nie ma zmiłuj ;-)
0
To na wiosnę. Teraz solidne 0:2 , chyba że załączy im się faza jak w piątek, to nie ma zmiłuj ;-)
21 wrz 2021 | 10:47
0
Zobaczymy 17/10 jak rozpędzona Legia was zdemoluje, tak że znowu będziecie się sami podpalać aby było mniej niż walkower przewiduje:) Pamiętasz chyba 0-3 do przerwy w poznaniu i podpalanie stadionu aby mecz przerwali? To był hit!:)
21 wrz 2021 | 12:35
Pamiętam 2004 i 2011 , dlatego w pełni popieram przerwanie meczu w Poznaniu po przez RZUCANIE RAC NA PŁYTĘ BOISKA, co w żadnym stopniu nie stwarzało niebezpieczeństwa kibicom, zawodnikom ani stadionowi. W przeciwieństwie do warszawskiej bandyterki bijącej i okradającego zawodników z medali podczas ceremonii wręczania PP, czy po wtargnięciu na płytę boiska i stojącej za bramką - grożącej bramkarzowi śmiercią w konkursie 11tek. CAŁE ZDARZENIE, KTÓRE ZAKŁAMUJESZ, MIAŁO MIEJSCE W 77MINUCIE, A WYNIK DO PRZERWY BYŁ 0:1 PO BRAMCE RADOVICA. GOL NA 0:2 PADŁ W 69MIN PO STRZALE KUCHARCZYKA. GDZIE TU MASZ 0:3 DO PRZERWY? GDZIE MASZ 0:3 W OGÓLE MITOMANIE??? Co oczywiście nie zmienia faktu, iż spotkanie w Poznaniu zostało przerwane tylko i wyłącznie dlatego, że po dwóch bandyckich napaściach kibiców ległej po finale PP w 2004 w Warszawie i 2011 w Bydgoszczy grupy kibicowskie podjęły decyzję o braku możliwości świętowania przez Legię czegokolwiek w Poznaniu. Ewentualna wygrana w tamtym spotkaniu zapewniała jej tytuł na kilka kolejek przed końcem sezonu. Czy teraz masz jasność? BTW Z Warszawy wywieziemy 3pkty, a wy stracicie jeszcze kolejne w tym tygodniu u siebie z Rakowem, z którym najprawdopodobniej będziemy walczyć o tytuł ;-) Powodzenia
0
Pamiętam 2004 i 2011 , dlatego w pełni popieram przerwanie meczu w Poznaniu po przez RZUCANIE RAC NA PŁYTĘ BOISKA, co w żadnym stopniu nie stwarzało niebezpieczeństwa kibicom, zawodnikom ani stadionowi. W przeciwieństwie do warszawskiej bandyterki bijącej i okradającego zawodników z medali podczas ceremonii wręczania PP, czy po wtargnięciu na płytę boiska i stojącej za bramką - grożącej bramkarzowi śmiercią w konkursie 11tek. CAŁE ZDARZENIE, KTÓRE ZAKŁAMUJESZ, MIAŁO MIEJSCE W 77MINUCIE, A WYNIK DO PRZERWY BYŁ 0:1 PO BRAMCE RADOVICA. GOL NA 0:2 PADŁ W 69MIN PO STRZALE KUCHARCZYKA. GDZIE TU MASZ 0:3 DO PRZERWY? GDZIE MASZ 0:3 W OGÓLE MITOMANIE??? Co oczywiście nie zmienia faktu, iż spotkanie w Poznaniu zostało przerwane tylko i wyłącznie dlatego, że po dwóch bandyckich napaściach kibiców ległej po finale PP w 2004 w Warszawie i 2011 w Bydgoszczy grupy kibicowskie podjęły decyzję o braku możliwości świętowania przez Legię czegokolwiek w Poznaniu. Ewentualna wygrana w tamtym spotkaniu zapewniała jej tytuł na kilka kolejek przed końcem sezonu. Czy teraz masz jasność? BTW Zanim się rozpędzicie , nie zapomnijcie o zwolnieniu ręcznego. Z Warszawy wywieziemy 3pkty, a wy stracicie jeszcze kolejne w tym tygodniu u siebie z Rakowem, z którym najprawdopodobniej będziemy walczyć o tytuł ;-) Powodzenia
20 wrz 2021 | 17:17
0
Legia-Lech 3:2 lub [2:1] po mega meczu jak wczoraj Valencia-Real.
20 wrz 2021 | 18:55
0
Dobrze , że po przerwie reprezentacyjnej. Nie będą zasłaniać się zmęczeniem, po arcywyczerpujących bojach w pucharach :-) Mają też jeden dzień więcej żeby zgrać swoje transfery last minute. Nie pozostaje nic, tylko czekać na jakąś dobrą i obiektywną obsadę sędziowską, żeby nie było jęczenia, że ktoś ich skrzywdził.
0
Legie w tym meczu czeka ciężka przeprawa, przyznajję Tobie obiektywnie, ale te dwie drużyny są na wyrównanym poziomie, niech wygra lepszy , pozdro.
20 wrz 2021 | 16:59
0
Jedziemy z frajerami 3-0
20 wrz 2021 | 18:57
0
Jedźcie jedźcie, bo my już dawno odjechaliśmy :-) 3:0? Typujesz już wiosenne mecze ? Buahahha
20 wrz 2021 | 22:54
0
Gdzie odjechaliście? 18 punktów w 8 meczach co daje średnią 2.25 bez gry w pucharach i konieczności rotowania składem? Legia 9 punktów w 6 meczach (choć powinno być 12 gdyby nie druk we Wrocławiu) co daje 1.5 punktu na mecz (powinno być 2.00). Dwa mecze zaległe z Termaliką i Zagłębiem u siebie (gdzie w tym sezonie wygrywamy wszystko) i wracamy do gry o obronę tytułu. Kadra się zgrywa choć zdajemy sobie z tego sprawę, że w każdym meczu musimy strzelić min dwa gole więcej bo jeśli nie PZPN już tupta nóżkami by was ciągnąć za uszy. Widać Fryzjer ma się doskonale. 17/10 skończycie mecz jako wicelider. Wspomnisz moje słowa. Tymczasem powodzenia w Białymstoku:)
20 wrz 2021 | 23:30
0
No właśnie .... gdyby i jeżeli. Póki co tych 6pkt nie macie , a skoro z Wisłą, Śląskiem czy Radomiakiem były problemy , to i z miedziowymi będzie ciężko. Lech w zeszłym sezonie po 5 rozegranych kolejkach miał 8pkt, wy 6pkt. Tyle, że nie miał tak dobrych układów z PZPN żeby mu non stop mecze przekładali. Gdybyście zagrali uczciwie z zagłebiem w terminie, tych punktów nie byłoby więcej. Ale... jeszcze czekają was przeprawy z Rakowem juz w najbliższy weekend, potem z Pogonią, Piastem, Lechią - czyli czołówką , w trakcie gier w LE. My za tydzień ze Śląskiem znowu u siebie, po reprze że spokojem liczę conajmniej na 1pkt w Warszawie, a potem autostrada z ogonem tabeli. Z tą kadrą o wynik jestem spokojny. Mając taką jakość i konkurencję na każdej pozycjii , a mecze tylko w lidze i PP, jakikolwiek kryzys im nie grozi. 17/10 możemy już mieć 9pkt różnicy (przy założeniu że zaległe wygracie) PS. Kunktatorstwem się nie wygra. Trzeba grać tak , żeby wygrane były przekonywujące.
20 wrz 2021 | 16:28
0
Przecwelona już zesrana i prosi o dzień wolnego.Przegrywy tak mają.
20 wrz 2021 | 16:48
0
Artykuł wrzucony o 16:26, a dwie minuty później już się pojawiłeś, jak mucha do gówna. Muszę ci prąd w piwnicy odciąć. Nie może tak dalej być.
0
WIelki Legijny kutas wyląduje w waszej japie aż po same kule, looserze z 11 miejsca do lachy przed Mistrzem Po(L)ski 2022
20 wrz 2021 | 17:39
0
Pucharu nie macie,superpuchar to wasze marzenie,bo gwałci was od 8 czy 9 lat,dopiero po agrolomotach weszliście do Europy.Typowe przegrywy.Radomiak,Wisła,Raków,Slask was wyjaśnili i zniszczyły.
20 wrz 2021 | 18:11
0
Superpuchar to taki podpuchar dla looserów z 11 miejsca. Mamy 19 PP i już nas to nie jara. Dlatego do tego śmiesznego superpucharu dla looserów wystawiamy rezerwy lub traktujemy to jako trening przed LM. 16-krotny MP pozdrawia poznańską prowincję z przeciągiem w klubowych gablotach. Jesteście dopiero 6-7 klubem wszechczasów w Polsce. Taki średniak. Wróci Widzew będą Derby Polski bo na razie ich jeszcze nie ma
20 wrz 2021 | 18:48
0
Jaka LM. A to do tej piosenki mam tak samo jak ty liga mistrzów w tv? BUHAHAHAHA.Zaorany kolejny pojeb.I jeszcze raz pytam,niejaki Juranovic mial wg cb k...jeb...kosztować 15 mln to czemu tylko 3? Moder bardzo drogi i gwiazda kadry,tyle co Karbownik,Juranovic,Lukenovic,Caritas...różnice widać od razu
21 wrz 2021 | 10:50
0
Powtarzam wstyd poznań to 6-7 klubik Polski. Dla nas się nie liczycie. Poza tym jaki sens ma dyskusja z obwiesiem z drugiej siły poznania skoro mogę rozmawiać z twoim szefem- byle kibicem Warty?