Zmiana trenera nie pomogła FC Barcelonie. "Blaugrana" znów straciła punkty, kontuzje Aguero i Pique [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 30 paź 2021 | 22:55
FC Barcelona po raz kolejny w tym sezonie zawiodła w rozgrywkach La Ligi. W sobotni wieczór drużyna ze stolicy Katalonii jedynie zremisowała 1:1 z Deportivo Alaves. Bramkę dla "Barcy" zdobył Memphis Depay, ale Holender zmarnował też kilka świetnych okazji. Kontuzji doznali natomiast Sergio Aguero oraz Gerard Pique.
Ostatnie porażki FC Barcelony z Realem Madryt oraz Rayo Vallecano sprawiły, że z klubu zwolniono Ronalda Koemana. Spotkanie z Deportivo Alaves było pierwszym, w którym "Blaugranę" poprowadził tymczasowy szkoleniowiec, Sergi Barjuan.
Gra drużyny ze stolicy Katalonii przez długi czas wciąż daleka była jednak od dobrej. W 18. minucie po dośrodkowaniu w pole karne strzał na bramkę rywali oddał Eric Garcia, ale czujny na linii był Sivera.
W kolejnych minutach gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce, lecz nie przekładało się to na sytuacje podbramkowe. Tych było jak na lekarstwo. Obok słupka uderzał Sergio Aguero.
Doświadczony Argentyńczyk w sobotni wieczór zagrał od pierwszej minuty, ale jeszcze przed przerwą musiał opuścić boisko ze względu na kontuzję. Zastąpił go Philippe Coutinho.
W drugiej części spotkania niemoc "Blaugrany" przełamał Memphis Depay. Holender oddał bardzo ładny strzał sprzed pola karnego, nie dając szans bramkarzowi rywali.
Odpowiedź gości przyszła błyskawicznie. Joselu rozegrał dwójkową akcję z Luisem Rioją, który minął Ter Stegena i z bliska umieścił piłkę w siatce. FC Barcelona prowadziła więc przez zaledwie trzy minuty.
Niewiele brakowało, aby Depay skompletował dublet w 59. minucie. Fenomenalnym rajdem popisał się wówczas Gavi, który obsłużył Holendra, ale ten z kilku metrów trafił jedynie w słupek. Po chwili snajper "Barcy" miał kolejną szansę na bramkę - tym razem posłał piłkę prosto w Siverę.
W drugiej połowie w drużynie ze stolicy Katalonii konieczna okazała się kolejna zmiana z powodu kontuzji - tym razem problemy ze zdrowiem dotknęły Gerarda Pique, którego zastąpił Lenglet.
W ostatnim kwadransie FC Barcelona starała się zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa, ale w poczynaniach gospodarzy było sporo chaosu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a kibice "Blaugrany" musieli przełknąć kolejną gorzką pigułkę.
1 - 1
30 paź 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

45'
5'
A. Sivera
80'
Á. Balde
(N. Gonzalez)
80'
(Joselu)
(A. Moya)
81'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 50

30 paź 22:56
0
A ci dalej grają na zwolnienie Koemana ?
30 paź 22:57
0
hahhahaa , co wy myślicie że zmienią trenera i będą wygrywać po 5-0 ?
30 paź 23:17
0
Większość visca siusiaków tak właśnie myślała.
31 paź 07:35
0
No ale w ekstraklasie tak właśnie jest :D
30 paź 22:58
0
Aguero niezniszczalny. Nikt nie płacze za Suarezem.
31 paź 02:50
0
Mi to najbardziej Depaya w tym całym bajzu szkoda. Mógłby spokojnie grać w klubie który bije się o najwyższe trofea a przyszedł do barcelony co bije się o środkową w LaLiga. Podejrzewam że dwuletniego kontraktu nie przedłuży bo tylko samobójca zawodowy by to zrobił podpisać umowę o pracę w takiej barcelonie w obecnej perspektywie.

Aleee w sumie ostatnio widać po jego nurkowaniu bez kontaktu że sie aklimatyzuje... ??
30 paź 23:01
0
Jak Alaves moglo stracic punkty z takimi katalonskimi ogorkami? ???
30 paź 22:59
0
Wynik sprawiedliwy. Złotą piłkę powinien dostać Messi za to, że wiedział że trzeba uciekać z tego klubu i iść golić z kasy innych frajerów.