Znakomity mecz Kamila Grosickiego. Reprezentant Polski pożegnany owacją na stojąco

Youtube
Hull City pokonało Birmingham 3:0 (1:0) w meczu 23. kolejki Championship. Znakomity występ zaliczył Kamil Grosicki.
Gospodarze objęli prowadzenie w doliczonym czasie gry 1. połowy. Kamil Grosicki zaliczył asystę przy trafieniu Toma Eavesa.
Niecały kwadrans po przerwie gola na 2:0 strzelił sam Grosicki. Polak grał do 82. minuty, a schodzącego z boiska skrzydłowego żegnała owacja na stojąco.
Kilka minut przed końcem wynik na 3:0 swoim trafieniem ustalił Keane Lewis-Potter.
Kamil Grosicki strzelił w tym sezonie ligowym już 7 goli. Zaliczył także 4 asysty.