Znamy półfinalistów Euro U21! Fenomenalny gol w starciu Portugalii z Włochami [WIDEO]

Twitter / TVP Sport
Portugalia i Niemcy awansowały do półfinału Euro U21. Dołączyły w ten sposób do Hiszpanii i Holandii. Wielkie emocje wzbudził zwłaszcza mecz Portugalczyków z Włochami, który rozpoczął się od przepięknego trafienia.
Gwizdek w pierwszych dwóch starciach ćwierćfinałowych zabrzmiał wczoraj o godzinie 18. Hiszpania po dogrywce pokonała Chorwację, a Holandia rzutem na taśmę wyeliminowała Francję, strzelając decydującego gola w 93. minucie spotkania.
Jeszcze większe emocje towarzyszyły dwóm meczom rozegranym kilka godzin później. Niemcy dopiero w 88. minucie doprowadzili do remisu podczas spotkania z Danią. W dogrywce nie zobaczyliśmy bramek i do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. Te lepiej wykonywali nasi zachodni sąsiedzi, którzy zameldowali się w najlepszej czwórce turnieju.
Działo się też spotkaniu Portugalii z Włochami. Mecz rozpoczął się od przepięknego gola Dany’ego Moty, który fantastycznie złożył się do przewrotki.
Później kibice zgromadzeni na stadionie zobaczyli jeszcze grad bramek. W podstawowym czasie gry było 3:3. Portugalczycy przyspieszyli jednak w dogrywce. Strzelili jeszcze dwa gole i o wielki finał zagrają z Hiszpanią.
W drugim półfinale Holandia spotka się z Niemcami.