W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Żużel. Karol Ząbik zrezygnował z pracy w Toruniu

PGE Ekstraliga: Drugie zwycięstwo Get Well Toruń
Źródło zdjęcia: Andrzej, wikipedia

Karol Ząbik ogłosił, że nie będzie dalej pełnił funkcji trenera młodzieży w Apatorze Toruń.

- Drodzy Kibice. Chciałbym Was poinformować, że z przyczyn prywatnych musiałem zrezygnować z pełnienia funkcji trenera w Klubie Sportowym Toruń - obwieścił Ząbik na swoim profilu na Facebooku.

- Decyzja, którą podjąłem była dla mnie bardzo trudna. Przez długi czas biłem się z myślami, zastanawiałem się jak to wszystko rozwiązać. Niestety w chwili obecnej nie jestem w stanie poświęcić się w 100% karierze trenera - podkreślił były żużlowiec.

- We wszystko, co robię, wkładam całe swoje serce, a praca z tymi chłopakami była dla mnie przyjemnością. Życie napisało swój scenariusz, a ja nie mogłem kontynuować pracy trenera z takim zaangażowaniem, jakie sam od siebie oczekiwałem, stąd taka, a nie inna decyzja. Zostawiam chłopaków w dobrych rękach - zaznaczył Ząbik.

- Mam nadzieję, że będą w przyszłości stanowili o sile toruńskiej formacji młodzieżowej. Na chwilę obecną w szkółce trenuje kilkunastu chłopaków, z których część, w co głęboko wierzę, będziemy w niedalekiej przyszłości oklaskiwać na żużlowych torach - podsumował były żużlowiec "Aniołów".

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.