Zwycięstwa Columbus Crew oraz Houston Dynamo w domowych meczach MLS

Photo Works/Shutterstock
W meczach trzeciej kolejki Major League Soccer Columbus Crew wygrało u siebie z FC Dallas 1:0, a Houston Dynamo pokonało na własnym boisku Vancouver Whitecaps 3:2.
Piłkarze z Columbus skromnie wygrali u siebie z FC Dallas 1:0 po golu Gaston Sauro, który już w dziesiątej minucie wpisał się na listę strzelców. Dla Argentyńczyka to drugi gol w trzecim meczu w tym sezonie.
Columbus Crew prowadzi w Konferencji Wschodniej z dorobkiem siedmiu punktów. Ekipa FC Dallas jest piąta na Zachodzie, mając na koncie cztery punkty.
W innym spotkaniu Houston Dynamo wygrało u siebie z Vancouver Whitecaps 3:2. Gospodarze do przerwy prowadzili 2:1 po golach Memo Rodriguez i Albertha Elisa, który trafił z rzutu karnego. Dla gości bramkę zdobył Fredy Montero. Kolumbijczyk również uderzył skutecznie z jedenastu metrów.
W drugiej połowie goście z Vancouver wyrównali po golu Bangoury Lassa w 54. minucie. Zespół z BBVA Compass Stadium odpowiedział w 73. minucie kiedy zwycięskiego gola strzelił Rodriguez. Dla 23-latka to trzecie trafienie w rozgrywkach.