Zwycięstwo Deportivo La Coruna, Tytoń na ławce

UD Las Palmas uległo u siebie Deportivo La Coruna 1:3 w poniedziałkowym spotkaniu dziesiątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de Gran Canaria całe zawody z ławki rezerwowych obserwował Przemysław Tytoń. Prowadzenie miejscowym, po świetnej indywidualnej szarży i sprytnym strzale z ostrego kąta, zapewnił w siódmej minucie Francuz Loic Remy.
Dziewięć minut przed przerwą wyrównał głową Celso Borges. Reprezentant Kostaryki dziewięć minut po zmianie stron wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego i również uderzeniem głową po raz drugi wpisał się na listę strzelców w tym spotkaniu.
Kwadrans później sukces przyjezdnych przypieczętował z rzutu karnego Lucas Perez. Dzięki trzeciej wygranej w sezonie zespół z Galicji umocnił się na szesnastej lokacie w tabeli. Zespół z Wysp Kanaryjskich doznał natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i otwiera strefę spadkową.