Zwycięstwo Dynama z FK Rostów. Cały mecz Sebastiana Szymańskiego

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Dynamo Moskwa wygrało u siebie z FK Rostów 2:1 w sobotnim meczu 17. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Sebastian Szymański.
Przyjezdni na prowadzenie wyszli w 13. minucie. Na listę strzelców wpisał się Igor Popov. W 33. minucie do remisu doprowadził Maximilian Philipp. Niemiec wykorzystał rzut karny.
W drugiej połowie długo nie było goli. W 61. minucie Szymański został ukarany żółtą kartką. W 90. minucie zwycięstwo miejscowym zapewnił Philipp, który drugi razy pewnie wykonał "11".
Po tym zwycięstwie drużyna ze stolicy zajmuje siódme miejsce w tabeli i 21 punktów. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Lokomotiwem Moskwa.
Natomiast drużyna z Rostowa zdobył 30 "oczek" i plasuje się na trzeciej pozycji. Jej kolejnym rywalem będzie Urał Jekaterynburg.