Zwycięstwo FC Dallas w meczu z LA Galaxy

FC Dallas pokonał Los Angeles Galaxy 3:2 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla drużyny z Teksasu była to dziewiąta wygrana w sezonie.
Gospodarze do przerwy byli na dwubramkowym prowadzeniu. Na listę strzelców wpisali się Maximiliano Urruti oraz Roland Lamah. Tuż po przerwie kontaktową bramkę zdobyli goście. Strzelcem był Norweg Ola Kamara.
Niedługo potem zrobiło się 3:1, a dublet zanotował lamah. Od 73. minuty miejscowi grali w „10”. Drugą żółtą kartkę otrzymał bowiem Reto Ziegler. Przyjezdni zdołali jedynie zmniejszyć rozmiary porażki za sprawą Ema Boatenga.
FC Dallas zajmuje trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej z 16 punktami w dziewięciu meczach. W następnej kolejce zmierzy się z Vancouver Whitecaps.
Natomiast zespół z Kalifornii plasuje się na dziewiątej pozycji. W 10 spotkaniach zdobył 10 „oczek”. Jego kolejnym rywalem będzie Montreal Impact.