Zwycięstwo Hull City. Kapitalny gol Kamila Grosickiego! [VIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Hull City wygrał u siebie z Brentford FC 3:2 w sobotnim meczu 21. kolejki angielskiej Championship. Jedną z bramek dla gospodarzy strzelił Kamil Grosicki.
W pierwszych 45 minutach kibice na KCOM Stadium nie oglądali goli. Tuż po przerwie goście objęli prowadzenie, a samobójcze trafienie zanotował David Meyler.
„Tygrysy” odpowiedziały chwilę potem. Swojego gola kapitalnym uderzeniem z dystansu strzelił Grosicki, który wyszedł w podstawowym składzie.
To szóste trafienie reprezentanta Polski w dwudziestym występie w tym sezonie, który oprócz tego ma jeszcze pięć asyst.
W 71. minucie zwycięską bramkę dla miejscowych zdobył Sebastian Larsson. Kwadrans przed końcem było 3:1 za sprawą Jacksona Irvine'a. W końcówce rozmiary porażki gości zmniejszył John Egan.
Hull City, który pierwszy raz prowadził nowy menedżer, Nigel Adkins, zajmuje 18. miejsce w tabeli. W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Cardiff City.