Zwycięstwo Łudogorca, grał Góralski

Jacek Góralski
Źródło zdjęcia: Dziurek / shutterstock.com

Witosza Bistrica uległa u siebie Łudogorcowi Razgrad 0:2 (0:0) w niedzielnym meczu czwartej kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.

Na gościnnym obiekcie im. Wasyla Lewskiego całe zawody w szeregach przyjezdnych zaliczył Jacek Góralski. Pomocnik reprezentacji Polski w pierwszej połowie ujrzał żółtą kartkę. Jakub Świerczok obserwował spotkanie z ławki rezerwowych.

Dwadzieścia minut po zmianie stron prowadzenie mistrzom Bułgarii zapewnił Holender Vura. Dziesięć minut później podwyższył Rumun Claudiu Keseru.

Dzięki drugiej wygranej w sezonie obrońcy tytułu przesunęli się na czwarte miejsce w tabeli. Kolejnym ligowym rywalem mistrzów Bułgarii będzie prowadząca CSKA Sofia.

* * * * * *

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Strzelcy {{title}} - A PFG

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
24 (1)
2
20 (1)
3
16 (2)
4
14 (4)
5
11 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.