Zwycięstwo Łudogorca. Jakub Świerczok wszedł na kilka minut

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad pokonał u siebie Łokomotiw Płowdiw Stara Zagora 1:1 w sobotnim spotkaniu 17. kolejki bułgarskiej Parva Ligi. W 83. minucie na boisku w ekipie gospodarzy pojawił się Jakub Świerczok. Natomiast Jacek Góralski znalazł się poza kadrą meczową.
Było to spotkanie między dwiema pierwszymi ekipami ligowej tabeli. Spotkanie lepiej zaczęli goście. Już w 11. minucie na prowadzenie wyprowadził ich Alen Ozbolt. Miejscowi bardzo dobrze zareagowali na utratę gola. Bardzo szybko do remisu doprowadził Marcelinho. W 31. minucie na 2:1 trafił Jody Lukoki. W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie.
Łudogorec dzięki tej wygranej umocnił się na czele tabeli. Drugi Lokomotiw traci do niego dziewięć punktów. W następnej kolejce zespół z Razgradu zmierzy się na wyjeździe z CSKA Sofia.