Zwycięstwo nad Granadą nie pomogło SSC Napoli. Liga Europy gwoździem do trumny Gennaro Gattuso? [WIDEO]

Zwycięstwo nad Granadą nie pomogło Napoli. Liga Europy gwoździem do trumny Gennaro Gattuso? [WIDEO]
sbonsi / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 25 lut 2021 | 21:00
Piłkarze Napoli wygrali 2:1 z Granadą w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy. W dwumeczu okazali się jednak słabsi od Hiszpanów i odpadli z rozgrywek. Według mediów mógł to być ostatni mecz Gennaro Gattuso w roli trenera "Azzurrich".
Zespół z południa Włoch fatalnie zaprezentował się przed tygodniem, gdy w Hiszpanii przegrał 0:2. Nic więc dziwnego, że tym razem Napoli od początku rzuciło się na rywali, starając się o odrobienie strat.
Już w trzeciej minucie przyniosło to efekt w postaci gola. Po przechwycie Bakayoko z piłką na bramkę rywali popędził Piotr Zieliński. Polak zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego i trafił do siatki.
W 25. minucie sytuacja gospodarzy bardzo mocno się skomplikowała. Foulqier świetnie dośrodkował w pole karne, tam pojedynek główkowy wygrał Angel Montoro i precyzyjnym strzałem zaskoczył Alexa Mereta. Po tym trafieniu Napoli potrzebowało aż trzech goli do awansu.
W pierwszej połowie rezultat już się nie zmienił, ale momentami na boisku robiło się bardzo gorąco. Kolejni piłkarze Granady mieli problemy zdrowotne, a Włosi byli wyraźnie poddenerwowani i chcieli jak najszybciej ruszyć do ataku.
Nadzieje "Azzurrich" odżyły w 59. minucie. Wówczas Zieliński znakomicie dograł do Lorenzo Insigne, ten obsłużył Fabiana Ruiza, a Hiszpan pokonał golkipera Granady.
W końcówce trwał napór neapolitańczyków. Momentami pod bramką gości niesamowicie się kotłowało. Rui Silva znakomicie obronił strzał Ghoulama, tuż obok słupka strzelał Zieliński. Ostatecznie rezultat już się nie zmienił.
W dwumeczu to Granada zwyciężyła więc 3:2. Włoskie media informowały, że w przypadku odpadnięcia Napoli ze stanowiskiem pożegna się Gennaro Gattuso. Tego scenariusza z pewnością nie można wykluczyć.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 7

25 lut 2021 | 21:25
0
Filmik z drugiej bramki to jakiś żart, tak?
25 lut 2021 | 21:10
0
Pod wodzą Gattuso gra Napoli to jedna wielka męczarnia. Zmiana trenera wskazana!!!!
26 lut 2021 | 05:59
0
Patrząc na ten skład Napoli, to tak naprawdę, na co oni liczą? Skład na środek tabeli...nawet typowego napastnika nie maja
25 lut 2021 | 21:03
0
Nie dla każdego piłkarza funkcja trenera niestety
25 lut 2021 | 21:23
0
No kto by się spodziewał, że po porażce w prowadzeniu Milanu Gatusso nie poradzi sobie w Napoli.
25 lut 2021 | 21:27
0
Przypomina mi to trochę sytuację gdy ludzie budujący swoje domy między wałem przeciwpowodziowym a rzeką płaczą jak po kilku latach ich zaleje xD
25 lut 2021 | 21:36