Zwycięstwo Portland Timbers, grał Jarosław Niezgoda

Portland Timbers
Portland Timbers pokonali Houston Dynamo 2:1 (1:0) w sobotnim spotkaniu grupy F rozgrywek Major League Soccer.
Na ESPN Wide World of Sports Complex w Bay Lake na Florydzie prowadzenie ekipie z Oregonu zapewnił płaskim strzałem w długi róg Jeremy Ebobisse. Szesnaście minut po zmianie stron podwyższył Diego Valeri. Argentyńczyk minął z łatwością w polu karnym obrońcę i uderzeniem od słupka zaskoczył golkipera rywali.
Ekipa z Teksasu odpowiedziała jedynie trafieniem z rzutu karnego Honduranina Albertha Elisa. Od 69. minuty w drużynie z Portland grał Jarosław Niezgoda. Polak zastąpił autora pierwszej bramki w tym spotkaniu.
"Drwale" odniosły drugie zwycięstwo w skróconych rozgrywkach i umocniły się na czele tabeli grupy F. Ekipa z Teksasu jest trzecia, ale nie wygrała jeszcze żadnego meczu.
W drugim spotkaniu tej grupy Los Angeles FC rozbiło Los Angeles Galaxy 6:2 (2:2). Pierwszoplanową postacią derbów Miasta Aniołów był Diego Rossi. Urugwajczyk aż czterokrotnie pokonał bramkarza rywali i zaliczył jedną asystę.
Marcin Karbowski19 Jul 2020 · 08:47