Zwycięstwo Realu Madryt, wejście smoka Radamela Falcao! "Królewscy" na czele ligi hiszpańskiej [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 6 lis 2021 | 22:50
Real Madryt odniósł zwycięstwo w 13. kolejce ligi hiszpańskiej. Podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali 2:1 z Rayo Vallecano.
"Królewscy" objęli prowadzenie w 15. minucie. Vinicius Junior dostał piłkę z głębi pola, podał do Marco Asensio, a ten asystował przy trafieniu Toniego Kroosa.
W 24. minucie sam Asensio mógł się wpisać na listę strzelców. Strzał Hiszpana został jednak obroniony przez Stole Dimitrievskiego. W 39. minucie Karim Benzema podwyższył prowadzenie Realu. Francuz zdobył już dziesiątą ligową bramkę w tym sezonie.
Po przerwie Asensio wyszedł sam na sam z Dimitrievskim. Skrzydłowy madrytczyków był zmuszony oddać strzał słabszą nogą, z którym bez problemów poradził sobie golkiper Rayo.
W 51. minucie Vinicius przeprowadził niesamowitą akcję indywidualną. Brazylijczyk przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, żaden z rywali nie potrafił odebrać mu piłki. Jeden z obrońców zablokował jednak strzał skrzydłowego.
Rayo zdobyło bramkę kontaktową za sprawą Radamela Falcao. "El Tigre" w 69. minucie pojawił się na murawie, a w 77. świetnie wywalczył pozycję w polu karnym i głową pokonał Thibauta Courtois. Niestety, chwilę później Kolumbijczyk został zmieniony z powodu kontuzji.
Ostatecznie Real wygrał 2:1, dzięki czemu zajmuje obecnie fotel lidera ligi hiszpańskiej. Rayo jest szóste.
2 - 1
06 lis 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

14'
anulowano
45'
1'
I. Balliu
69'
R. Falcao
77'
R. Falcao
80'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 20

6 lis 22:57
0
Benzema strzelił już 10 gola.....przepięknie , Lewy ma ich 13 i to nic nie znaczy , złotej piłki nie uświadczy bo nie jest- no własnie czemu tak naprawdę mu brakuje ?
6 lis 23:02
0
Bo ci co głosują zazwyczaj oglądają tylko PL i LaLigę :P No i zobacz z punktu marketingowego. Mbappe czy Haaland zjadają Lewego, nawet gejmar który jest cienki. Benzyna gra w Realu i to wystarczy. No takie życie pomimo, że Bayern to potwór to bundesliga nie ma takiego marketingu co PL i LaLiga
6 lis 23:17
0
Jak mi przykro że zaraz się zesracie. Czy Lewemu ktoś przystawiał do głowy pistolet w 2016 i 2019, gdy przedłużał kontrakt? Mógł spokojnie czmychnąć z ogórkowej Bundesligi. A jednak tego nie zrobił.....
6 lis 23:49
0
Spokojnie ja nie mam bólu dupy. Tylko napisałem jak jest. On na własne życzenie sobie to zrobił masz rację, mógł grac w PL i LaLiga. Ale sam widzisz, że na meczykach co roku daja mu ZP :P a jak napisz coś bee na niego to od razu 100 minusów :D:D
6 lis 23:58
0
Tyle, ze obecnie La Liga to nawet nie poziom, a dwa nizej od Bundesligi. Odkad Barcelona sie stoczyla i odszedl Messi, to ta liga stala sie zwykla ogorkowa liga na poziomie francuskiej Ligue 1.
No i nie oszukujmy sie, ale Lewy w Bayernie ma duzo wieksze szanse na wygranie LM niz mialby w sredniaku z Madrytu.
7 lis 00:02
0
Sportowo La liga na ten moment moze byc nizej od bundesligi ale marketingowo nadal stoi wyzej i bedzie patrzac na to ilu kibicow ma Real i Barcelona.
7 lis 00:34
0
W punkt, i wydaje mi się, że Mabppe przejdzie do Realu, a Haaland pójdzie do PL. A pisze o tym dlatego, że bohater zawsze potrzebuje przeciwnika, a Mbappe nie będzie takiego miał w LaLiga :P Każdy sie emocjonował LaLiga bo był Messi vs Ronaldo. No i wydaje mi się, że jednak Real w miare szybko się odbuduje, ma kasę i najlepsi chcą tam grać.
7 lis 00:41
0
No i stadion ktory tez za chwile bedzie przynosil spory zastrzyk gotowki.
7 lis 03:18
0
O kurwa no Bundesliga mocarna, z kim oprócz Bayernu?
6 lis 23:04
0
Popularności w Meksyku, Dzibuti i Bangladeszu
Benzema co pier.olil to masakra. 3 bramy minimum powinien miec i zamknac mecz w pierwszej polowie
6 lis 22:55
0
Falcao wszedł, strzelił gola i zszedł.
Dobrze, że nie ma zmian hokejowych bo jakby za każdym wejściem strzelał to RM by tego meczu nie wygrał. Dobry mecz i powinno być o wiele więcej goli Vini i Benz mieli okazję by dołożyć po jednym, a Rayo miało dwie świetne okazje w tym słupek.