Zwycięstwo Sampdorii w Pucharze Włoch. Dwa gole i asysta Kownackiego! [VIDEO]

Roger Gor, wikipedia
Dawid Kownacki zdobył dwie bramki i zaliczył asystę w wygranym przez Sampdorię Genua 4:1 meczu z Pescarą w Pucharze Włoch.
Polski napastnik na listę strzelców wpisał się już w drugiej minucie spotkania. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do naszego zawodnika głową zgrał jeden z jego kolegów z zespołu i ten wpakował ją do bramki w bliskiej odległości.
Siedem minut później były piłkarz Lecha zaliczył asystę przy drugim trafieniu swojego zespołu. Po jego dośrodkowaniu bramkę na 2:0 zdobył Gaston Ramirez.
Sampdoria w pierwszej połowie dołożyła jeszcze jednego gola - Caprari w 31 minucie - i do przerwy prowadzi z Pescarą 3:0.
W 74 minucie polski napastnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Kownacki otrzymał piłkę z prawej strony pola karnego i mocnym strzałem pokonał golkipera rywali.
Wcześniej bramkę dla gości zdobył Benali.