Zwycięstwo Spartaka Moskwa w Samarze

Krylja Sowietow Samara uległa u siebie Spartakowi Moskwa 1:2 (0:1) w ostatnim sobotnim meczu 29. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Prowadzenie przyjezdnym zapewnił do przerwy Ze Luis. Reprezentant Wysp Zielonego Przylądka wykorzystał podyktowany rzut karny.
Pięć minut po zmianie stron podwyższył uderzeniem głową Paragwajczyk Lorenzo Melgarejo, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Brazylijczyk Ayrton.
Siedem minut przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał Taras Burlak, ale na więcej gospodarzy nie było już stać. Podopieczni Miodraga Bozovica po czwartej porażce w pięciu ostatnich meczach pozostali na trzynastej lokacie w tabeli.
Dziesięciokrotni mistrzowie Rosji natomiast po trzecim zwycięstwie z rzędu awansowali na czwarte miejsce w klasyfikacji, wyprzedzając o punkt CSKA Moskwa.