Dodał: sportowy09 24 paź 2020 | 18:11

Dyskusja 7

24 paź 2020 | 18:17
0
Nie rozumiem, inni piłkarze po porażce robią fikołki czy co? Messi nie może nawet prosto stać bo już klasyczny Messi ? wtf
24 paź 2020 | 18:23
0
Gol na 2:1 i Messi nikogo nie motywuje do gry. Gol na 3:1 Messi dostaje żółtą za pyskówkę... To akurat mu dobrze wychodzi.
24 paź 2020 | 18:37
0
Otóż to. Messi po drugiej bramce miał wywalone na zespół. Taka prawda.
24 paź 2020 | 19:41
0
Przecież on już mam wywalone na Barce od dawna, czeka do końca sezonu tylko aż odejdzie za darmo. Przecież to od początku widać. Nie dali mu odejść normalnie, więc co się dziwić.
24 paź 2020 | 19:51
0
Moim zdaniem powinni go na ławkę dawać albo ściągać po pierwszej połowie. Jemu już się nie chce ciągnąć Barcy za uszy przez 90 minut.
25 paź 2020 | 22:06
0
Otóż to. Zgadzam się z Tobą całkowicie, ale wiesz jak to jest, nie dali mu godnie odejść, zatrzymali go na siłe to teraz ma grać i koniec a on po prostu pierdoli bo z kim ma tam grać jak cała Barca się sypie.
24 paź 2020 | 18:15
0
Jeden z dwóch najlepszych w historii bez dwóch zdań ale mentalu niestety nie ma . Ale i tak Goat ;)

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN