0
to nie jest żaden koniec.. bo oni awansują :)
25 lis 09:23
0
Wszystko możliwe ale paradoksalnie Milan może mieć łatwiej. Ostatnią kolejkę Liverpool może sobie kompletnie olać a Atletico będzie się pojedynkować z Porto, które ma realną szansę na awans. Portugalczycy grając u siebie zrobią wszystko żeby wygrać. Będzie ciekawie.
25 lis 09:41
0
W tej grupie kazda druzyna z miejsc 2-4 ma szanse na awans. Ostatnia kolejka bedzie bardzo ciekawa.
25 lis 09:44
0
Ta teoria niby ma sens, ale stary naprawdę wierzysz, że Liverpool odpuści Milanowi patrząc na ich historię??
25 lis 09:51
0
Liverpool awans ma pewny więc moga wyjść w połowie drugim garniturem, Milan będzie chciał za wszelką cene wygrać ten pojedynek tymbardziej że grają na SanSiro :)
Liczę na remis Porto z Atletico i skromną wygraną Milanu nad Liverpoolem.
25 lis 10:00
0
Tak właśnie myślę. W grudniu szykuje się aż dziewięć meczów, i każda chwila wytchnienia może być bardzo cenna. Trzeba w lidze narobić punktów bo w styczniu Puchar Narodów Afryki i trzeba się liczyć z tym, że to się odbije na dorobku punktowym Liverpoolu.
25 lis 20:24
0
Awansują
Nie ma co ukrywać że Atletico w tym sezonie nie idzie, zarówno w lidze jak i LM. Głupie straty punktów, głupie remisy, jakieś przegrane ze znacznie niżej notowanymi rywalami, kiepski styl...

Już w drugiej połowie zeszłego sezonu było widać potężny zjazd tej ekipy - w pierwszej połowie tamtego sezonu grali niesamowicie i wyrobili sobie wielką przewagę na półmetku ligi, a potem wszystko roztrwonili i do ostatniej kolejki drżeli o tytuł - tak po prawdzie udało im się głównie dlatego że Real i Barca tracili punkty na potęgę i mając X szans na przegonienie Atleti w tabeli nigdy tego nie zrobili.
Mam wrażenie że coś się wypaliło w tym zespole, widać zmęczenie materiału i Simeone też zachowuje się inaczej niż wcześniej, jakby pewność siebie gdzieś przepadła a ich słynne "gryzienie trawy" do ostatniej minuty nie przynosiło już takich efektów jak wcześniej.
25 lis 10:02
0
Epoka? Jaka epoka? xD
25 lis 10:03
0
Awansujemy i się skończy hahaha wszystko się tak ułożyło że wystarczy wygrać dwoma bramkami z porto i jest awans więc zlucujcie lajce
25 lis 10:23
0
Zazdroszczę optymizmu- Porto przegrało w tym sezonie u siebie jeden mecz, no ale powodzenia...
1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI