Ronald Koeman po przegramym meczu z Realem

Dodał: nvcl34r 11 kwi 2021 | 10:25

Dyskusja 18

11 kwi 2021 | 10:46
0
nie powiem sympatyzuje za barcelona bardziaj niz za realem ... ale co on pierdoli ... przegrali ten mecz i niech sie cieszy ze ten wynik to tylko 2-1
0
Ja powiem tak - karny to powinien być ale dla Realu za faul w pierwszej połowie 🙃
Co do karnego na Martinie to zapewne kwestia obecnych interpretacji - karnego nie było bo nie wpłynęło to znacznie na sytuacje. Nie pociągał za koszulkę tylko za rękę a taki grajek powinien mieć choć trochę siły q nie wywracać się jak roczna dziewczyna która dopiero stawia pierwsze kroki.
11 kwi 2021 | 12:50
Uwielbiam płacz Barcelony. Nie ważne ile sędzia im pomoże, to żeby chociaż jeden najgłupszy, najmniejszy faulik nie odgwizdał to zaraz rzucą się na niego całą drużyną na boisku i później po meczu będą gadać "sędzia nas skrzywdził" przy każdej możliwej sytuacji.

Wracając do meczu z Realem - ja kojarzę 3 możliwe karne (transmisja mi się cięła więc trochę chuja wiem co jak poszło).
Pierwsza to karny dla Realu w pierwszej połowie - nie podyktował, gramy dalej, sędzia OK.
Drugi to chyba przy rzucie rożnym i na stopę zawodnika Barcelony ktoś naskoczył - nie podyktował, sędzia chuj jak on tak może pod Real gwizdać.

Trzecia sytuacja to chyba ta, o który cały tren płacz jest - jak zawodnik został lekko szturchnięty i runął jakby w MMA ktoś się na niego rzucił. Dla mnie to jest oczywista symulka i żółta. Jakby może trochę próbował równowagę zachować i wtedy padł, to może karny by był. A tak to tylko poczuł dotyk i jak najszybciej na glebę. Jak ja tego nienawidzę w dzisiejszej piłce.

Albo była też sytuacja gdzie Modric wysoko nogę podniósł i stuknął chyba Albę w klatę. Ta barcelońska kurwa już za mordę się trzyma jakby ktoś mu szczękę połamał. Jak ja nienawidzę tego kurewskiego zachowania.
0

Wracając do meczu z Realem - ja kojarzę 3 możliwe karne (transmisja mi się cięła więc trochę chuja wiem co jak poszło), ale ostatecznie moim zdaniem skończyło się na braku karnego po jednym na drużynę, ale tylko Barcelona płacze jakby im cukierka w przedszkolu zabrali (oczywiście, bo Real wygrał, więc nie ma co płakać).

11 kwi 2021 | 13:25
0
jaki karny dla realu w pierwszej połowie ? co ty bierzesz ? cięło ci myślenie do transmisji dodatkowo ....
sporne sytuacje na "karnego" były 3 .... pierwsza z Dembele, gdzie karny ewidentny, druga w polu karnym przy wrzutce jak popchnięto bodajże Lengleta a sędzia gwizdnął w drugą stronę, i z Braithwaitem, gdzie był ciągnięty za rękę, a nie pchniety. tutaj dołożył dużo od siebie.
dla przykładu, przed drugim golem dla Realu z 30-40 sekund wcześniej był faul na Messim, wzięto go w kleszcze, i sędzia zero reakcji, po czym kontra realu, Vini w kleszczach -> ale tu już wolny i żółta kartka, a po wolnym gol.
Barca grała słabo, a real w ogóle nie grał, strzelił 1 zasłużenie, 1 nie, i reszta to pomoc Gila drukarza meczów Manzano.
W drugiej połowie w sumie 7 zmian (po 30sek na zmianę to 3,5 minuty) + 3 min naprawa sprzętu + "niby" VAR przy faulu na Braithwaite = 4 minuty doliczone. matematyka wg. madryckich sędziów.
11 kwi 2021 | 15:44
0
A ty coś brałeś czy inny mecz oglądałeś ? Gdzie ty kleszcze widziałeś? Na kim ? Viniciusowi obrońca na nogę nadepnął a Messiemu normalnie piłkę odebrali. Nikt o to pretensji nie miał do tej pory ( bo nie ma rządnych kontrowersji ). Karny to ewentualnie na Dembele ( dziwię się szczerze że nie gwizdną ale może i słusznie bo jakoś za łatwo się przewrócił ) a potężny Braithwaite powinien dostać kartkę za symulke bo to była marna próba wymuszenia. Mówienie że Real nic nie grał to po prostu nie znajomość footballu. Real oddał piłkę Barcie i postawił na kontry. Real miał pecha albo Barcelona farta że tylko 2 gole gospodarze strzelili. Słupek Valverde przy 2:0, główka Kroosa z 7 metrów, nieudana kontra Viniego gdzie podawał do Benzemy czy w doliczonym czasie gry Marcelo. Real miał o wiele więcej z gry chyba że dla cb wyznacznikiem poziomu drużyny jest posiadanie. Zgodzić się mogę natomiast z doliczonym czasem bo 4 minuty to rzeczywiście za mało, sam obstawiałem że doda 6.
11 kwi 2021 | 16:06
0
Jakbym miał się doczepić do tego co napisałeś (Mateusz4444HM) to "futbolu" i to by było chyba na tyle ;)
Serio, Smoq weź coś na uspokojenie i obejrzyj sobie mecz Real Madryt - FC Barcelona z 2021 r.! Real był bardzo konkretny w grze, zagrał lepiej i nieskutecznie chociaż i tak skuteczniej niż Barcelona. Bardzo widać brak normalnej "9". Poziom sędziowania moim zdaniem był bardzo wysoki i raczej bez błędów. Karny jak już to powinien być dla Realu, ale sędzia zastosował przywilej i słusznie, a że Real nie trafił to ich wina, Braithwaite był złapany za rękę, ale tak lekko i na krótko, że zawodnikowi Barcelony nie przystoi się przewrócić. A on to zrobił tak jakby go szarpnął z całej siły
11 kwi 2021 | 12:32
0
Heh, jak juz o karnym mówi, to bardziej ten na Dembele. Tam to się nawet nalezał według mnie bezstronnego kibica.

A ten Braithwaite to perfidna symulka, o której wstyd komukolwiek z Barcy po meczu wspominać. Po lekkim dotknięciu w plecy, gość pada jakby go piorun poraził.
0
Koeman przegrał taktycznie. Karnego nie było jakby gwizdali takie faule to karnych w meczu było po pięć w każdą stronę. Kontakt był, nawet można się zgodzić, że być może powinien podejść do monitora tak pro forma, ale przez to Barcelona nie przegrała meczu. Przegrała dlatego że Real ma przezajebistą linię pomocy. Takiego Krossa to można wycinać i oglądać samego, chłop gra piłkę jak Pirlo za najlepszych lat albo może nawet lepiej(?)
11 kwi 2021 | 13:14
0
Już prędzej w pierwszej połowie był karny, ta akcja z Braithwaitem była strasznie miękka w zasadzie Martin nie miał szans skierować już tej piłki do bramki. Myślę że gdyby sędzia to gwizdnął pretensje byłyby z drugiej strony. To po prostu taki mecz że zawsze ktoś będzie niezadowolony i się będzie czepiał. A czy sędziowie mogliby częściej korzystać z VAR, dla mnie nawet powinni.
11 kwi 2021 | 13:27
0
Lechu chodzi o przepisy. był kontakt ? wytrącił go z biegu ? to przewinienie -> karny. czy "miękki" ? ależ tak.
a teraz z drugiej strony. CZY MENDY MUSIAŁ go łapać za rękę ? czy nie mógł po prostu blokować wejścia w pole i "wypchnąć" poza boisko ? przekroczył przepisy. i to jest FAKT.
Koeman zjebał ustawienie ... miał "sprawdzony" skład z De Jongiem w środku obrony to musiał eksperymentować i nie wyszło. ale karny za faul na Dembele to murowana 11'stka....
11 kwi 2021 | 14:01
0
No ja właśnie mam wątpliwości czy to dotknięcie ręki mogło wytrącić go z równowagi. Piłkarze lubią w takich sytuacjach przyaktorzyć, w momencie kiedy piłka za daleko im odskoczy i wiedzą że nie mają szans do nich dojść i strzelić z tego bramki wtedy mają wybór przy drobnym kontakcie z przeciwnikiem, mogą albo biec do piłki i kontynuować akcję, albo próbować nabrać sędziego na faul w polu karnym. Myślę że jak Koeman zobaczy sobie na spokojnie powtórki tej akcji to będzie zdania żeby nie gwizdać takich "fauli", nawet poza polem karnym. :)
11 kwi 2021 | 14:03
0
dodał sporo od siebie, ale biegł w jednym kierunku, był pociągnięty za rękę, i stąd ten "obrót".
jak już pisałem. miękkie, ale przewinienie. a z tego co pamiętam przewinienie w polu karnym to rzut karny. czy kartka ? nie w żadnym wypadku. ale karny byłby możliwy, gdyby sędzia miał jaja i podszedł do monitora.
11 kwi 2021 | 11:52
0
Typowa wypowiedź bordowego płaczka
11 kwi 2021 | 14:12
0
W ostatnim klasyku był karny za ciągnięcie Ramosa za koszulkę bo go delikatnie złapał a ten wystrzelił w powietrze w przeciwnym kierunku w dodatku do ciągnięcia i był karny - no i było po co go łapał za koszulkę proste , tutaj po co go łapał za rękę proste , karnego jednak nie . Robią co chcą i tak będzie zawsze .
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN