Tragedia w Stade de Reims. Klubowy lekarz zakażony koronawirusem popełnił samobójstwo

Tragedia w Stade de Reims. Klubowy lekarz zakażony koronawirusem popełnił samobójstwo
Dodał: Traore 6 kwi 2020 | 01:09

Dyskusja 5

6 kwi 2020 | 11:32
0
Lekarz popełnia samobójstwo, bo zaraził sie koronawirusem. To tak jak Lepper, kiedy dostał depresji po tym jak chciał ujawnić motywy rządzących.
6 kwi 2020 | 08:38
0
Skutki medialnej paranoi, histerii i paniki, niektórzy mają tendencję do ulegania temu szaleństwu. Media mogą być dumne ze swej skuteczności totalnego ogłupiania mas.
6 kwi 2020 | 07:41
(Edytowany)
Jest, a bedzie jeszcze wiekszy hejt na chorujacych. Z jakich powodow podludzie hejtuja antyszczepionkowcow? Bo stanowia dla nich zagrozenie (w ich mniemaniu. Przeciez zagronia nie ma skoro sami sa szczepni). Ten sam hejt przejdzie na zakazonych koronowirusem, ze potenchalny morderca ( boniek juz tak powiedzial), nie siedzial w domu i takie tam. Mam ciocie na kwarantannie 2 tygodnie bo wrocila z zagranicy. Mimo braku objawow przedluzyli jej o 2 tygodnie. Chcielismy ja odwiedzic ale ona sie boi rzadu i nas nie wpuscila
0
Jest, a bedzie jeszcze wiekszy hejt na chorujacych. Z jakich powodow podludzie hejtuja antyszczepionkowcow? Bo stanowia dla nich zagrozenie (w ich mniemaniu. Przeciez zagronia nie ma skoro sami sa szczepni). Ten sam hejt przejdzie na zakazonych koronowirusem, ze potenchalny morderca ( boniek juz tak powiedzial), nie siedzial w domu i takie tam
6 kwi 2020 | 06:22
0
Chyba doszło coś więcej niż koronawirus
6 kwi 2020 | 08:47
0
Być może wiedza o sytuacji, był w końcu lekarzem. We Francji pewnie też służba zdrowia już nie wyrabia, nie miałby kto go leczyć. A powolne schodzenie na koronawirusa to dwa tygodnie coraz większej męczarni.

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł