W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Towarzyskie (Kluby)

Club Friendlies 4 - Towarzyskie (Kluby)

2019-01-06
FT AD Confiança - ASA
2019-01-09
FT Eintracht Mahlsdorf - Union Fürstenwalde
2019-01-10
FT HEBC - Altonaer FC von 1893
2019-01-11
FT Adelaide Raiders - Dandenong City
2019-01-12
FT Soroksár SC - Tiszakécske
FT Dorogi - Vác
FT Hamrun Spartans - AC Monza Brianza 1912
2019-01-13
FT SSVg Velbert - Erndtebrück
FT TuRU 1880 Düsseldorf - Ennepetal
FT Schonnebeck - Straelen
2019-01-17
FT Victoria Hamburg - HEBC
2019-01-18
18/01 Concordia ?-? Teutonia Ottensen
2019-01-19
FT Broadmeadow Magic - Cooks Hill United
FT Vanløse 0-2 Avarta
FT Victoria Hamburg 1-1 St. Pauli II
2019-01-20
FT BFC Preussen - Viktoria Berlin
2019-01-21
FT Sūduva - Metta / LU
FT Barcelona - César Vallejo
2019-01-25
FT Komárno 0-1 Csákvári TK
FT Herd - Hødd
FT Lyn - Bærum
2019-01-26
26/01 Chrudim ?-? Štěchovice
FT Vranov nad Topľou - Partizán Bardejov
FT Poprad - Dukla Banská Bystrica
FT Würzburger Kickers II - Ilshofen
FT Eidsvold - Oppsal
FT Tianjin Teda - Ventspils
FT Riteriai - Metta / LU
2019-01-27
FT Osdorf 4-1 Condor Hamburg
FT Urozhay 0-2 Torpedo Moskwa
2019-01-30
FT Cumberland United 2-3 White City Woodville
2019-02-01
FT White City Woodville 0-0 MetroStars
2019-02-02
FT Werribee City 2-0 Hume City
FT Hamilton Olympic 1-3 Wollongong Wolves
FT Rockdale City Suns - Weston Bears
FT Adelaide Olympic 1-3 Adelaide Comets
FT Sutherland Sharks 2-1 Hakoah Sydney City
FT Akademisk Boldklub - Hillerød
02/02 Asker ?-? Follo
FT 1. FC Köln II - Frechen
FT Kvik Halden - Frigg
2019-02-03
FT Sydney United - Sydney Olympic
FT Blacktown City - APIA Leichhardt Tigers
FT HEBC - Eichede
FT Meiendorfer SV - Osdorf
FT Germania Ratingen - ASC Dortmund
FT Sasel - Heider SV
2019-02-05
FT Líšeň 0-2 Písek
2019-02-06
FT Stjørdals-Blink - Verdal
2019-02-07
07/02 Rockdale City Suns ?-? Hakoah Sydney City
2019-02-08
FT Campbelltown City - Adelaide Olympic
FT Skalica - Frýdek-Místek
2019-02-09
FT Adelaide City - Adelaide Comets
FT Canberra Olympic 1-0 Sydney Olympic
FT South Adelaide Panthers 2-2 Sturt Lions
FT Manly United 0-1 Sutherland Sharks
FT Mt Druitt Town 1-1 Bonnyrigg White Eagles
FT Blacktown Spartans 4-2 Hakoah Sydney City
FT Mashuk-KMV 2-2 Alaniya Vladikavkaz
FT West Adelaide 0-2 South Melbourne
FT Skive 1-0 Jammerbugt
FT Veles 0-0 Ryazan
FT UTA Arad - Luceafărul Oradea
FT Hillerød 1-2 BK Frem 1886
FT Asker 2-1 Oppsal
FT Bærum - Follo
FT Sturm Graz II 1-0 Schwechat
FT Sotra 4-1 Djerv
FT Sogdiana - Fredrikstad
FT Lyn 1-4 Kjelsås
FT Norrby - Mjøndalen
2019-02-10
FT Blacktown City - Mounties Wanderers
FT Marienlyst - Tarup-Paarup
FT Legion Dynamo - Biolog
FT Ufa II 4-2 Khimik Vurnary
2019-02-11
11/02 Ufa II ?-? Nosta
FT Sarajevo 0-2 Astana
2019-02-12
12/02 Volga Ulyanovsk ?-? Nosta
12/02 Staaken ?-? Luckenwalde
2019-02-13
13/02 Volga Ulyanovsk ?-? Khimik Vurnary
FT APIA Leichhardt Tigers 4-1 Northern Tigers
FT Kaluga 0-4 KAMAZ
FT Arendal - Vindbjart
FT Tennis Borussia Berlin - Ludwigsfelde
FT Vidar - Madla
2019-02-14
FT Ringkøbing 5-2 Kjellerup
2019-02-15
FT Adelaide Blue Eagles 1-3 Adelaide United II
FT Weiz - Mattersburg II
2019-02-16
FT APIA Leichhardt Tigers - Bonnyrigg White Eagles
FT West Adelaide - MetroStars
FT Strogino 4-1 Ryazan
FT FC Hansa Rostock II 0-0 Greifswalder FC
FT BK Frem 1886 3-2 Skovshoved
FT Kaluga 0-3 Biolog
FT Alaniya Vladikavkaz - Spartak Nal'chik
FT Kolstad 1-13 Nardo
FT Kvik Halden 4-1 Moss
FT Bærum 1-2 Frigg
FT Elverum 0-0 Oppsal
FT Hødd 3-1 Spjelkavik
FT Šibenik 2-0 Lučko
FT Åsane 2-2 Sotra
2019-02-17
FT Belconnen United 0-2 Wollongong Wolves
FT Rockdale City Suns 0-2 Hakoah Sydney City
FT Sydney United 2-1 GHFA Spirit
FT Manly United 2-1 Sydney Olympic
FT KAMAZ 1-2 Biolog
2019-02-19
FT Nam Dinh - Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
FT Ayutthaya United - Changchun Yatai
FT Skiljebo - Västerås IK
FT Tvååker - Ljungskile
19/02 BSF ?-? Avarta
2019-02-20
FT APIA Leichhardt Tigers 2-0 Sydney United
FT Khimik-Arsenal 1-3 Ryazan
FT KAMAZ 4-2 Chernomorets
2019-02-21
FT Saturn Ramenskoye 4-0 Dolgoprudny
FT SKA Rostov 1-0 Chernomorets
FT Brodd 3-5 Vidar
2019-02-22
FT Třinec - Frýdek-Místek
FT Dinamo Stavropol - Legion Dynamo
FT Fredrikstad - Kvik Halden
2019-02-23
FT Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
FT Boldklubben af 1893 - Skovshoved
FT Åsane - Fyllingsdalen
FT Veles 5-0 Khimik-Arsenal
FT Strogino 3-1 Luki-Energiya
FT Brabrand - Kjellerup
FT Moss - Ørn Horten
FT BK Fremad Amager - Hillerød
2019-02-24
FT Rockdale City Suns 2-1 Wollongong Wolves
FT Mashuk-KMV 1-1 Spartak Nal'chik
FT Blacktown City 0-1 Sydney Olympic
FT Ullern 1-1 Moss
24/02 Armavir ?-? Anży Machaczkała
2019-02-25
FT Legion Dynamo - Spartak Nal'chik
FT Brabrand 1-1 Odder
2019-02-26
FT Torpedo Vladimir - Ryazan
2019-02-27
FT Alaniya Vladikavkaz - Chernomorets
FT Torpedo Moskwa 2-0 Saturn Ramenskoye
2019-02-28
FT Sokol Saratov - Chelyabinsk
FT Weiz - Rapid Wien II
FT Stjørdals-Blink 6-0 Steinkjer
2019-03-01
FT Chernomorets - Rotor-2
FT Brabrand - Skive
2019-03-02
FT Akademisk Boldklub - BK Frem 1886
FT Vanløse - Boldklubben af 1893
FT Oppsal - Lørenskog
FT Egersund 5-1 Brodd
FT Kjelsås - Bærum
FT Admira II - Sturm Graz II
FT Kvik Halden - Tønsberg
2019-03-03
FT Sydney United 0-3 Hakoah Sydney City
FT Manly United 2-3 Marconi Stallions
2019-03-04
04/03 Fredrikstad ?-? Grorud
2019-03-05
FT SF Baumberg - Deutz
2019-03-06
FT Angusht - Chayka
FT Dinamo Stavropol - Chayka
FT Sokol Saratov - Chelyabinsk
FT Kaluga - Luki-Energiya
2019-03-07
FT Nardo 1-2 Byåsen
2019-03-08
FT Asker - Bærum
FT Fredrikstad - Alta
2019-03-09
FT Spartak Nal'chik - Chayka
FT Kjelsås 4-2 Grorud
FT Egersund 3-1 Madla
FT Luki-Energiya - Chernomorets
FT SKA Rostov 1-0 Zenit Izhevsk
2019-03-10
FT Hønefoss 1-2 Alta
2019-03-11
FT Sakhalin 4-0 Chernomorets
2019-03-12
FT Sokol Saratov 1-2 Syzran-2003
FT Chernomorets 1-2 Zenit Izhevsk
2019-03-15
FT Bærum 3-1 Elverum
2019-03-16
FT Byåsen 0-0 Tiller
FT Stjørdals-Blink 1-1 Oppsal
FT Viking II 5-1 Vidar
FT Asker 3-1 Kjelsås
2019-03-17
FT Zenit Izhevsk 2-0 Dinamo Bryansk
FT Viking - Egersund
2019-03-18
FT Sokol Saratov 2-1 Syzran-2003
2019-03-20
FT Chernomorets 1-2 Dinamo Bryansk
FT Badajoz 0-1 OS Belenenses Lizbona
2019-03-22
FT Khimik-Arsenal - Kaluga
2019-03-23
FT Ryazan 2-0 Murom
FT Kjelsås 4-3 Oppsal
FT Elverum 3-2 Moss
2019-03-26
FT Saturn Ramenskoye - Dinamo Bryansk
2019-03-30
FT Zvezda Perm - Ural II
FT Kolomna - Ryazan
FT Sotra - Vard
FT Fredrikstad - Bærum
2019-03-31
FT Murom - Nizhny Novgorod
2019-04-03
FT Zenit Irkutsk 0-3 Sakhalin
2019-04-06
FT Bærum - Moss
FT Kjelsås - Kvik Halden
FT Sotra - Os
FT Arendal - Asker
FT Egersund - Sola
2019-04-07
FT Fredrikstad - Fram
2019-06-16
FT Emelec - Barcelona
FT Aucas - LDU Quito
2019-06-17
FT Saturn Ramenskoye - Kolomna
2019-06-18
FT Hertha BSC Berlin II - Einheit Bernau
2019-06-19
FT Salamander Kornwestheim 0-11 Sonnenhof Großaspach
FT Garching 4-0 Garmisch-Partenkirchen
2019-06-21
FT LDU Quito - Aucas
FT Sonsbeck 0-6 MSV Duisburg
2019-06-22
FT Hellern 0-11 VfL Osnabrück
FT Valletta 0-0 Gzira United
2019-06-23
FT Bad Vilbel - Gonsenheim
23/06 Kolomna ?-? Kvant
2019-06-24
FT Barcelona - LDU Quito
2019-06-29
FT Chelyabinsk - Tyumen
FT Concordia Chiajna - FC Rapid Bukareszt
FT Volga Ulyanovsk - Veles
FT Khimik-Arsenal 1-0 Kaluga
FT Pskov 747 - Luki-Energiya
FT Győri ETO - Púchov
FT 1919 Münster 0-8 SV Darmstadt 98
FT Saturn Ramenskoye - Kvant
FT Metalist 1925 Kharkiv - Rukh Vynnyky
FT Deutschlandsberger SC - Allerheiligen
2019-06-30
FT Ryazan 2-2 Torpedo Vladimir
FT SKA Rostov 0-1 Irtysh
2019-07-01
FT LDU Quito - Barcelona
FT Səbail - Makedonija GjP
2019-07-03
FT Septemvri Sofia - Teuta Durrës
FT Hertha Zehlendorf - Eintracht Mahlsdorf
2019-07-04
FT Široki Brijeg - Željezničar
2019-07-05
FT Köttmannsdorf - Wolfsberger AC II
FT Kitzbühel - Pinzgau Saalfelden
2019-07-06
FT Komárno 1-2 Csákvári TK
FT FC Hradec Králové - Sparta Praha II
FT Hampton & Richmond - Harrow Borough
FT Lippstadt 08 - Preußen Münster II
FT Kvant - Irtysh
FT Haringey Borough - St Albans City
FT AEK Larnaca - Ethnikos Achna
FT Sloboda Tuzla - Velež
2019-07-07
FT Unión Española - Colo Colo
FT Mashuk-KMV - Legion Dynamo
FT Barmbek-Uhlenhorst 0-0 Niendorfer TSV
FT Hiltrup 0-0 SC Verl 1924
FT Hiltrup 0-0 VfB Oldenburg 1897
2019-07-08
FT Chernomorets 3-0 Rotor-2
FT Tuzla City - NŠ Drava
2019-07-09
FT Irtysh - Akron
FT Vasas - Komárno
FT Bognor Regis Town - Havant & Waterlooville
FT Stalybridge Celtic 1-3 Curzon Ashton
FT Haringey Borough - Chelmsford City
2019-07-10
FT Rot-Weiß Hadamar - FV Engers 07
FT Sasel - Drochtersen / Assel
FT Viktoria Jüchen-Garz. 0-3 Borussia Mönchengladbach II
2019-07-12
FT Venados - Deportivo Saprissa
FT Septemvri Sofia - Borec
FT Le Puy Foot - Villefranche
FT Delbrücker SC 0-7 SC Paderborn 07
FT Enfield Town - United of Manchester
FT Chester - Dulwich Hamlet
FT Widnes - Southport
FT Frickley Athletic - East Stirlingshire
2019-07-13
FT Vasas - Šamorín
FT Sesvete - Kustošija
FT Luceafărul Oradea - UTA Arad
FT Rapid Wien II - Sturm Graz II
FT Ajka - Csákvári TK
FT Stamford 0-0 King's Lynn Town
FT Barwell - Brackley Town
FT Hednesford Town - Bangor City
FT Dorking Wanderers - Kingstonian
FT Lewes - United of Manchester
FT Koper - Nyíregyháza Spartacus
13/07 Komárno ?-? Dorogi
FT Komárno - Ménfőcsanak
FT Floriana - Santa Lucia
FT Gurten - Wals-Grünau
FT Malacateco - Jicaral
2019-07-14
FT Ennepetal - TuRU 1880 Düsseldorf
FT Bissingen - SGV Freiberg
2019-07-15
FT AEK Ateny 1-1 Maccabi Netanya FC
FT Worksop Town 1-3 Boston United FC
2019-07-16
FT US Boulogne 1-3 Quevilly Rouen
FT Atherton Collieries 2-2 Altrincham
FT Biggleswade Town - St Albans City
FT Lincoln United - Alfreton Town
FT Bedford Town 1-0 Kettering Town
FT Hampton & Richmond 1-5 Chesham United
2019-07-17
FT Dubrava Zagreb - Sesvete
FT SCM Gloria Buzău - Hapoel Haifa FC
FT Ripensia Timişoara - CSM Reşiţa
FT Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Szolnoki MÁV
FT Ginsheim - SV Wehen Wiesbaden
FT Hilden - Ennepetal
FT Grays Athletic - Billericay Town
2019-07-18
FT Gloucester City - Aberystwyth Town
2019-07-19
FT Motril - Granada II
2019-07-20
FT ASU Poli Timişoara - CSM Reşiţa
FT Real Sociedad II - Beasain
FT Stal Stalowa Wola 0-1 Hapoel Katamon
FT Ashton United 0-0 Droylsden
FT Frickley Athletic 0-0 Matlock Town
FT Cirencester Town 0-0 Chippenham Town
FT Alvechurch 0-0 Leamington
FT Lewes 0-0 Eastbourne Borough
FT Oxford City 0-0 AFC Rushden & Diamonds
FT Halesowen Town 0-0 Stourbridge
FT Villefranche - Yverdon Sport FC
FT Béziers - Le Puy Foot
FT Croatia Zmijavci - Šibenik
FT Avranches - Concarneau
FT As Pontes - Racing Club de Ferrol
FT Naraya 1-5 SD Ponferradina
2019-07-21
FT Al Hilal Riyadh - Ilirija
FT Meerbusch - Hürth
FT SSVg Velbert 6-0 Wiedenbrück
FT Dynamo Hamburg 0-0 Hamm United
FT Virtus Entella 0-0 Gemonese
FT Pescara Calcio - Il Delfino
FT Krka - Universitatea Cluj
FT Palamós - Al Sadd
2019-07-22
FT Badajoz - Lleida Esportiu
FT Eichede - Dassendorf
FT Stourbridge - Kidderminster Harriers FC
2019-07-23
FT Akademisk Boldklub 0-0 Skovshoved
FT Hertha Zehlendorf 3-3 Luckenwalde
FT Grantham Town - Boston United FC
FT Beaconsfield Town - Oxford City
2019-07-24
FT Dubrava Zagreb - Kustošija
FT Metaloglobus - CS Dacia Mioveni
FT FC Crotone 6-2 Atleti Cosenza Morrone
FT Juve Stabia - F. Andria
FT Szombathelyi Haladás - Sárvári
FT FC Cartagena - El Palmar
FT Olot - Al Sadd
24/07 Germania Ratingen 19:30 Sprockhövel
FT Real Valladolid II - La Virgen del Camino
FT Guijuelo - Atlético Tordesillas
FT Compostela - Celta de Vigo II
FT Atherton Collieries - Al Ittihad Jeddah
FT Antoniano - Sanluqueño
FT RSD Alcalá - Talavera
24/07 Buxton 20:45 Trafford
FT Pontevedra CF - Racing Club de Ferrol
2019-07-25
FT Pescara Calcio - RC Angolana
25/07 Monheim ?-? Deutz
FT Puente Genil - Cordoba CF
2019-07-26
FT Cosenza 3-1 Atleti Cosenza Morrone
FT Vicenza - Union Feltre
FT UD Santa Marta 1-1 Unionistas de Salamanca
26/07 Farsley Celtic ?-? Ossett United
FT Widnes - Warrington Town
FT Huétor Vega - Granada II
2019-07-27
FT ASU Poli Timişoara - Ripensia Timişoara
FT Argeș - Metaloglobus
FT Sevilla FC II - Al Rayyan
FT Real Unión - Vitoria
FT Sporting Gijón II - Caudal
FT Skovshoved - Hillerød
FT Leioa - JD Somorrostro
FT Real Zaragoza II - Calahorra
FT Ceares - Langreo
FT SSVg Velbert 3-2 Sportfreunde Siegen 1899
FT Guiseley 6-0 South Shields
FT Burgess Hill Town - Eastbourne Borough
FT Trafford - Chester
FT Weymouth 2-1 Gosport Borough
FT Halesowen Town - Kidderminster Harriers FC
FT Hemel Hempstead Town - Berkhamsted
FT Virtus Entella - Cjarlins Muzane
FT Vis Pesaro - Sangiustese
FT SS Reyes - Villarreal II
FT Varea - Real Sociedad II
FT Real Valladolid II - Burgos CF
FT Terrassa FC - Espanyol II
FT Palamós - Al Arabi
FT Silla - Levante II
2019-07-28
FT SF Baumberg - Blau-Weiß Friesdorf
FT Pergolettese - Piacenza
FT Pozoblanco - Cordoba CF
2019-07-29
FT SS Reyes - Atlético Baleares
FT TEC - Al Khor
2019-07-30
FT Athletic Club II 0-0 Arenas Getxo
FT Juve Stabia 0-0 Città di Campobasso
FT Rogaška - Vardar
FT San Martín - Langreo
FT Muleño 0-0 Real Murcia CF
FT Villanueva CF 1-0 Ebro
FT Bembibre 0-0 Cultural Leonesa
FT Harrow Borough 0-0 Potters Bar Town
FT Belper Town 0-0 Mickleover Sports
FT Coria CF 0-0 Sevilla FC II
FT Maldon & Tiptree 0-0 Leiston
FT United of Manchester 0-0 Chester
FT Metropolitan Police - Merstham
FT Lebrijana - Sanluqueño
2019-07-31
FT Amorebieta 4-0 Durango
FT Virtus Entella 3-0 San Luigi
FT Bursaspor 0-0 Altay SK Izmir
FT Međimurje Čakovec - Dubrava Zagreb
31/07 Real Zaragoza II ?-? Lleida Esportiu
FT Racing Santander II - Real Sociedad II
FT Burgos CF - Real Burgos
FT Celta de Vigo II - Ourense CF
FT Levante II - Al Arabi
FT Atlético Madrid II - Real Valladolid II
FT Balmaseda - Leioa
FT Union Nettetal - Hürth
FT Real Oviedo II - Vallobín
FT Cacereño - Badajoz
FT Varea - Haro Deportivo
FT L'Hospitalet - Sabadell
FT UD Santa Marta 2-0 Guijuelo
FT Teruel - CD Castellon
FT Orihuela 0-0 FC Cartagena
FT Algeciras CF - Granada II
FT Racing Club de Ferrol - SD Ponferradina
FT Prat - Espanyol II
FT Alzira - Valencia II
FT Grays Athletic - Kingstonian
2019-08-01
FT Al Wasl - Apollon Larissa
FT Pontevedra CF - Real Madrid II
FT Gubbio - Ternana Calcio
FT Tamaraceite - Las Palmas II
2019-08-02
FT Dubrava Zagreb - Dinamo Zagreb II
FT Portugalete 0-2 Leioa
FT Real Valladolid II - Cultural Leonesa
FT Croatia Zmijavci - Solin
FT Ebro - Tarazona
FT Antoniano - Sevilla FC II
2019-08-03
FT Real Oviedo II - Langreo
FT Real Sociedad II - Real Unión
FT Alvechurch - Evesham United
FT Leek Town - Buxton
FT Prescot Cables - Warrington Town
FT Tamworth 0-0 Basford United
FT Lewes - Whitehawk
FT Nantwich Town - Stourbridge
FT Hyde United 2-0 Frickley Athletic
FT Stalybridge Celtic - Marine
FT Badalona - Vilafranca
FT Sporting Gijón II - Zamora
FT Scandicci - AC Pistoiese
FT Birkirkara - Senglea Athletic
FT Arenas Getxo - Barakaldo
FT Becerril Campos - Unionistas de Salamanca
FT Al Arabi - Shabab Al Ahli
FT Orihuela - UCAM Murcia
FT Cristo Atlético - Guijuelo
FT Atlético Baleares - FC Cartagena
FT Talavera - Atlético Madrid II
FT Deportivo Xerez - Recreativo Huelva
FT Villanovense - Mérida
2019-08-04
FT Fredrikstad - Ørn Horten
FT UD Santa Marta - Salamanca UDS
FT Pisa Calcio - Flora
2019-08-05
FT Atlético Baleares 0-3 Shabab Al Ahli
FT Sturm Graz II - Al Fateh
FT Malaga CF II 3-3 Melilla
2019-08-06
FT Anif 0-0 Al Wasl
FT Leioa - Deusto
FT Espanyol II - Gimnastic de Tarragona
FT Deportivo Xerez 0-0 Sanluqueño
FT Mossley - Stalybridge Celtic
06/08 Stamford ?-? Nuneaton Borough
2019-08-07
FT FeralpiSalò - Ciliverghe
FT Portosummaga - Pordenone
FT Hertha Zehlendorf 4-6 Hertha BSC Berlin II
FT Barakaldo 0-0 Sporting Gijón II
FT Deportivo La Coruña 0-0 Unionistas de Salamanca
FT Al Arabi - Intercity
FT Levante II 0-0 FC Cartagena
FT Lenense - Marino de Luanco
FT Real Sociedad II 0-0 Osasuna II
FT Gimnástica Segoviana - Real Valladolid II
FT Valencia II - CD Castellon
FT Calahorra - Burgos CF
FT Llagostera 0-0 Sabadell
FT Xerez Deportivo - San Fernando CD
FT Yeclano - Hercules Alicante
FT San Roque Lepe - Recreativo Huelva
2019-08-08
FT Alondras - Coruxo
FT Kidsgrove Athletic - Ramsbottom United
FT Lebrijana - Sevilla FC II
2019-08-09
FT Yeclano - Águilas
FT Villarreal II - Shabab Al Ahli
09/08 Melilla ?-? Cádiz II
FT Valencia II - Levante II
FT Marine - Witton Albion
FT Buxton - Widnes
2019-08-10
FT Sporting Gijón II 0-0 Marino de Luanco
FT Stamford - Grantham Town
FT Nantwich Town - Leek Town
FT Glossop North End - Stalybridge Celtic
FT Pontefract Collieries - Frickley Athletic
FT Ossett United - South Shields
FT Hyde United - Droylsden
FT Atherton Collieries 0-0 Workington
FT Gainsborough Trinity 0-0 Cleethorpes Town
FT Amorebieta - Leioa
FT Cristo Atlético - Unionistas de Salamanca
FT Šibenik 0-0 Dugopolje
FT Salamanca UDS - Badajoz
FT Gimnástica Segoviana 1-3 Getafe II
FT San Roque Lepe 0-1 Algeciras CF
FT Sanluqueño 2-1 Real Betis II
2019-08-11
FT