śr. wiek: 25.2 lat

Mecze bezpośrednie (H2H)

FC Köln

FC Köln

Kozły z Kolonii przegrały dopiero trzecie spotkanie w tej rundzie, znów z drużyną z czołówki ligi, tym razem Borussią Monchengladbach 1:2.
Czwartego gola w siódmym spotkaniu zdobył Mark Uth, który w Kolonii wyraźnie odżył. Zawodnik zanotował też cztery asysty.
FSV Mainz 05

Tylko dwa spotkania na wiosnę wygrało dotąd Mainz, któremu przed przerwą udało się u siebie zremisować z Fortuną 1:1.
W kolejnym spotkaniu nie zagra jednak Jean Mateta, który zobaczył dwie żółte kartki. Kontuzji doznał Zentner, którego też w niedzielę nie zobaczymy.

Nasze typy

FC Koln wygra Przed przerwą Koln było w dość dobrej formie i choć trudno powiedzieć jak będzie teraz typujemy, że to gospodarze zdobędą w tym meczu trzy punkty.
Powyżej 2.5 bramki
FC Koln wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start