US Sassuolo Calcio

Absencje Absencje
AC Milan

AC Milan

Milan pierwszy raz w tym sezonie zdobył w meczu więcej niż dwie bramki. We wszystkich trzech trafieniach udział miał Krzysztof Piątek, który wykorzystał rzut karny strzelając pierwszego gola.
Theo Hernandez to pierwszy zawodnik Milanu w historii, który w swym debiutanckim sezonie na San Siro zdobył w lidze cztery gole.

Mimo prowadzenia 2:0 Sassuolo w drugiej połowie straciło dwie bramki i tylko zremisowało z Cagliari 2:2.
Pomimo pierwszej bramki zawiódł Domenico Berardi, który w drugiej połowie zmarnował rzut karny. Gola i asystę zaliczył za to Filip Djuricic.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Obie drużyny strzelą - both to score Milan zagrał dobre spotkanie przeciwko Bolognii, po którym piłkarze mogą złapać wiatru w żagle. Sassuolo gra jednak w tym sezonie całkiem dobrze, ma kilku ciekawych zawodników z przodu (Boga, Berardi, Caputo) i może w tym spotkaniu strzelić bramkę.