śr. waga: 77 kg
śr. wzrost: 182.8 cm
śr. wiek: 27.5 lat
AFC Bournemouth

Mecz z Arsenalem na wyjeździe był 25 kolejnym spotkaniem The Cherries, w którym tracąc pierwszą bramkę nie potrafili oni wygrać, 20 z tych meczów przegrali.
Po kontuzji do gry wraca Simon Francis, który przeciwko Arsenalowi zagrał kilkanaście minut w końcówce. Sześciu innych graczy Bournemouth nadal pozostaje poza grą z powodu kontuzji.
Norwich City

Norwich zanotowało swoją najwyższa domową porażkę od 2012 roku i przegranej z Manchesterem City 1:6.
Po sześciu golach w pierwszych pięciu meczach ani jednego trafienia nie zanotował w kolejnych spotkaniach Teemu Pukki, a ostatnio jedynego gola z Aston Villą strzelił jego zmiennik Josip Drmic.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Bournemouth wygra Norwich po dobrym początku ostatnio gra bardzo słabo i nie wydaje się by drużynie pomogła przerwa reprezentacyjna. Bournemouth u siebie jest ekipą groźną, powinna wykorzystać kiepską postawę i wygrać domowe starcie.
Powyżej 3 bramki (over 3, zwrot przy trzech golach)
Bournemouth -1.5 (Bournemouth wygra przynajmniej dwiema bramkami)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Premier League

Strzelcy - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka