śr. wzrost: 179.4 cm
śr. wiek: 28.9 lat
AS Monaco

AS Monaco

Monaco przegrywało z Amiens od dziewiątej minuty i dopiero dzięki dwóm trafieniom w ostatnich 5 minutach zdołało wygrać drugie spotkanie z rzędu.
Decydującego o wygranej gola strzelił Islam Slimani. Algierczyk, jeden z najlepszych ofensywnych graczy drużyny z Księstwa, który zagrał pierwszy raz od 12 stycznia.
Montpellier HSC

Za sprawą gola Delorta, i pomimo gry w osłabieniu już od 41 minuty, Montpellier pokonało St. Etienne 1:0 i zaliczyło czwartą wygraną w ostatnich sześciu kolejkach.
Przeciwko Monaco nie zagra Solomon Sambia, który osłabił drużynę w meczu z St. Etienne. Kontuzje leczą m.in. Pedro Mendes i Ambroise Oyongo.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Obie drużyny strzelą Monaco było ostatnio w dołku i nawet dość szczęśliwa wygrana w ostatniej kolejce nie rozwiewa wątpliwości wobec dyspozycji tej ekipy. Piąty w tabeli Montpellier to wymagający rywal i choć drużyna Michela der Zakariana spisuje się zdecydowanie lepiej u siebie, niż na wyjeździe powinna sprawić gospodarzom sporo problemów.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka