Bayer Leverkusen

Hertha Berlin

Absencje Absencje
Brak absencji

Bayer przerwał serię czterech spotkań bez porażki niespodziewanie ulegając na wyjeździe Koln 0:2. Aż dwóch zawodników Aptekarzy zobaczyło w tym meczu czerwoną kartkę.
Dla niewątpliwego bohatera wcześniejszego spotkania z Bayernem Leona Baileya to już drugie takie zawieszenie w tym sezonie. Z kolei Alexandra Dragovica powinien zastąpić powracający po zawieszeniu Jonathan Tah.

Hertha w końcu przerwała serię aż siedmiu kolejek bez zwycięstwa i wygrała swoje pierwsze spotkanie pod wodzą Jurgena Klinsmanna.
Vladimir Darida, który w poprzednich dwóch sezonach nie strzelił ani jednego gola w tych rozgrywkach trafił już trzy razy, dwukrotnie w wygranych przez Herthę meczach.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Obie drużyny strzelą - both to score Bayer jest bardzo nierówną drużyną, która nie potrafi ustabilizować formy. Choć więc Aptekarze są niewątpliwym faworytem tego spotkania Hertha może im sprawić duże problemy i strzelić przynajmniej jedną bramkę.
Poniżej 3.5 bramki (under 3.5)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka