śr. waga: 77 kg
śr. wzrost: 182.7 cm
śr. wiek: 26.2 lat
Bayer Leverkusen

Siódmego kolejnego meczu nie przegrała ekipa Petera Bosza, która w tym czasie tylko raz straciła punkty, remisując z Lipskiem.
W ataku zespołu zagrał w ostatnim meczu Kai Havertz, który zdobył już cztery bramki w dwóch spotkaniach po przerwie.Poza kadrą jest nadal kontuzjowany Lars Bender.
VfL Wolfsburg

W czterech ostatnich meczach Wolfsburg zdobył cztery punkty, pomimo wygranej z Augsburgiem nie zdołał postraszyć Borussii gładko przegrywając u siebie 0:2.
W kolejnym spotkaniu z pewnością nie zagra Felix Klaus, który zobaczył czerwoną kartkę. Kontuzjowani są Gerhardt, Guilavogui i William.

Nasze typy

Bayer wygra Kursy na wygraną gospodarzy wyglądają całkiem nieźle. Bayer od dłuższego czasu jest w świetnej formie, po przerwie na razie jest bardzo skuteczny, a Wolfsburg, choć jest drużyną groźną, na razie gra nierówno i w tym spotkaniu zdecydowanie postawimy na podopiecznych Bosza.
Poniżej 3.5 bramki
Bayer -1 (Bayer wygra przynajmniej dwiema bramkami)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka