śr. waga: 75 kg
śr. wzrost: 184.5 cm
Belgia U21

Belgia U21

Belgowie niespodziewanie sprawili spore problemy Hiszpanom, bo choć w meczu oddali ponad dwa razy mniej strzałów celnych do 89 minuty remisowali z rywalem 1:1 by ostatecznie przegrać 1:2.
Przygoda młodej reprezentacji Belgii z Mistrzostwami Europy raczej się skończy, trudno bowiem przewidywać, że Belgowie wysoko pokonają gospodarzy, a do tego muszą liczyć na wygraną Polaków z Hiszpanami.
Po kiepskim meczu z Polską w defensywie Belgów zaszła jedna zmiana: strzelec gola z Hiszpanami Bornauw zastąpił De Norre. W podstawowym składzie zameldował się Bastien, zabrakło za to Leyi.
Włochy U21

Włochy U21

Przez cały mecz z Polakami Włosi bili głową w mur, a do tego jeszcze w pierwszej połowie stracili gola i niespodziewanie przegrali z rywalem 0:1.
Mimo porażki Włosi nadal mają spore szanse na wyjście z grupy, bo wygrali pierwsze spotkanie z Hiszpanami, ale oczywiście nie wszystko zależy obecnie od nich.
Mimo kontuzji w meczu z Hiszpanią przeciwko Polsce zagrał Zaniolo, ale wszedł dopiero w drugiej połowie. Przeciętnego przeciwko Hiszpanom Keana zastąpił Cutrone. Z kolei Calabresiego zastąpił na prawej obronie Adjapong, a na środku zagrał Bastoni.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) Belgowie jak dotąd na tym turnieju pokazali się z niezłej strony w ofensywie, ale grają bardzo kiepsko w obronie i ich szanse na awans do czwórki są już bardzo niskie. Włosi potrzebują w tym spotkaniu zwycięstwa i są zdecydowanym faworytem meczu. Gospodarze powinni jednak zagrać przede wszystkim solidnie w defensywie by ukrócić wszelkie zapędy Belgów. W tym spotkaniu możemy zatem nie zobaczyć wielu bramek.
Kurs: 1.63
Obie drużyny strzelą - NIE Nie mają już wielkich szans na awans do pierwszej czwórki Belgowie mogą w tym spotkaniu nie zagrać z podobną energią jak w poprzednich spotkaniach, a Włosi powinni zaprezentować solidną defensywę dlatego goście mogą w tym meczu nie strzelić gola.
Kurs: 1.95
Włosi wygrają dokładnie dwiema bramkami (remis przy handicapie europejskim 0:2) Stawiamy na zdecydowaną wygraną gospodarzy.
Kurs: 4.3

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Grupa A - Mistrzostwa Europy U21

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN