śr. wiek: 28.6 lat
Borussia Dortmund

Fortuna Düsseldorf

Absencje Absencje

Borussia zaskoczyła Herthę w pierwszej połowie ustawieniem z trzema środkowymi obrońcami i wtedy gra wyglądała dobrze. Później było gorzej, ale i tak zespół Favre’a przełamał się i zdobył trzy punkty po wygranej 2:1.
Czerwona kartka dla Matsa Hummelsa oznacza, że szwajcarski szkoleniowiec pewnie nie będzie mógł powtórzyć tego samego manewru co w meczu z Berlińczykami. Poza grą są także Delaney i Paco Alcacer.

Fortuna nie wygrała trzeciego kolejnego spotkania z rzędu choć akurat remis z Hoffenheim to niezły wynik biorąc pod uwagę to w jakiej formie byli jeszcze niedawno gospodarze.
Piątego gola w czwartym spotkaniu ligowym zdobył Rouwen Hennings, który jest w bardzo dobrej formie. Tego samego nie da się powiedzieć o Dawidzie Kownackim, który tym razem wszedł na ostatnie 30 minut spotkania.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Borussia -1 (Borussia wygra przynajmniej dwiema bramkami) Pomimo wyraźnego kryzysu akurat to spotkanie Borussia może i powinna wygrać wyżej niż jedną bramką. Fortuna od dłuższego czasu prezentuje się słabo, zwłaszcza na wyjazdach, a do tego ma duże problemy w obronie.
Obie drużyny strzelą - both to score
Powyżej 4.5 bramki (over 4.5)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka