śr. waga: 76 kg
śr. wzrost: 182.5 cm
śr. wiek: 28.6 lat
Crystal Palace FC

Po serii czterech zwycięstw z rzędu Crystal Palace ostatnio wysoko przegrali na Anfield Road z Liverpoolem 0:4 co ostatecznie dało tytuł mistrzowski ekipie The Reds.
Już w 15 minucie z boiska musiał zejść Wilfried Zaha, który doznał kontuzji. Iworyjczyk zanotował w tym sezonie trzy trafienia i pięć asyst.
Burnley FC

Burnley FC

Burnley przerwało serię trzech meczów bez zwycięstwa ogrywając u siebie Watford 1:0. Zespół The Clarets przegrał tylko jedno z ostatnich dziewięciu spotkań w lidze.
Do składu nie wrócili Wood, Gudmundsson, ani też Barnes, a dodatkowo z kadry z powodu kontuzji wypadł Ashley Barnes.

Nasze typy

Poniżej 2.5 bramkiObie drużyny nie imponują w ofensywie, w dodatku gospodarze mogą być poważnie osłabieni, bo problemy zdrowotne mają Benteke i lidera ataku Wilfried Zaha. Burnley na wyjeździe z pewnością zagra ostrożnie, dlatego nie typujemy tu wielu goli.
Obie drużyny strzelą

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Premier League

Strzelcy - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka