śr. wiek: 27.8 lat

Mecze bezpośrednie (H2H)

FC Augsburg

FC Augsburg

W trzech przegranych spotkaniach Augsburg stracił w 2020 roku aż dwanaście goli i na wiosnę na razie zdobył zaledwie trzy punkty, w starciu z beznadziejnym ostatnio Werderem, który w Bawarii po pierwszej połowie prowadził.
Kontuzja kostki na razie eliminuje z gry kolumbijskiego napastnika Sergio Cordovę, który na jesieni strzelił tylko jednego gola. Poza grą jest też inny napastnik Julian Schieber.
SC Freiburg

SC Freiburg

Freiburgowi udało się wygrać drugie spotkanie w tej rundzie, niespodziewanie dowieźli do końca jednobramkowe prowadzenie w meczu z Hoffenheim.
Już w pierwszej połowie z boiska, z powodu kontuzji, musiał zejść obrońca Robin Koch. Poza grą są od dłuższego czasu Ravet i Kubler.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Freiburg nie przegra (X2) Po 0:5 z Eintrachtem Augsburg wydaje się kompletnie rozbity i będzie musiał w kolejnych meczach odnaleźć formę jeszcze z końcówki poprzedniej rundy. Pojawia się zatem szansa dla Freiburga, który ostatnio niespodziewanie wygrał z Hoffenheim, kończąc słabą serię.
Poniżej 3 bramki (under 3 bramki, zwrot przy dokładnie trzech golach)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka