Brak absencji

Mecze bezpośrednie (H2H)

Finlandia

Finlandia

Finowie zagrali nieco lepiej w ofensywie niż przeciwko Danii, bo choć znów oddali tylko jeden celny strzał na bramkę, to już 11 ogólnie, a nawet strzelili gola, nieuznanego przez pozycję spaloną. Drużyna przegrała mecz z Rosją 0:1 po golu w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.
Niespodzianką był brak w składzie podstawowego pomocnika Tima Sparva, co trener Kanerva tłumaczył względami taktycznymi. Zamiast niego obok Kamary w środku zagrał Schuller.
Belgia

Belgia

Po słabiutkiej pierwszej połowie meczu z Danią na drugą Belgowie wyszli zupełnie inaczej nastawieni, a efekt przyniosły również zmiany i drużyna Czerwonych Diabłów strzeliła gospodarzom dwie bramki dowożąc zwycięstwo mimo wielu trudów.
Wydarzeniem spotkania był oczywiście powrót Kevina de Bruyne, który kompletnie odmienił losy meczu. Najpierw zaliczył kapitalną asystę przy bramce Thorgana Hazarda, a następnie sam wykończył akcję. W drugiej połowie na boisku pojawił się także inny niedawny rekonwalescent Axel Witsel.