Fortuna Düsseldorf

Schalke 04

Schalke 04

Absencje Absencje

Fortuna straciła trzy punkty z Koln, mimo iż do 87 minuty prowadziła 2:0. To już czwarty przypadek wypuszczonych punktów mimo przewagi bramkowej lub gry w jedenastu na dziesięciu.
Po zawieszeniu do składu powinien wrócić Ayhan. Z powodu kontuzji nadal poza nim są Zack Steffen i Dawid Kownacki. Polak jest jednak bliski powrotu do gry.
Schalke 04

Schalke 04

Już dziewiątego kolejnego spotkania nie wygrało Schalke, które w dwóch meczach po przerwie straciło aż siedem bramek.
Kontuzja kolana wykluczyła z gry jednego z czołowych zawodników drużyny Wagnera Amine Harita. Z powodu urazu doznanego w pierwszym meczu w maju nie zagrał też Todibo, który jednak może wrócić do kadry.

Nasze typy

Poniżej 2.5 bramkiObie drużyny straszliwie rozczarowują i choć po tym co ostatnio pokazało Schalke można bez problemu dostrzec szanse dla Fortuny trudno powiedzieć czy gospodarze będą w stanie zdobyć trzy punkty. W meczu nie powinno paść wiele bramek.
Obie drużyny strzelą - NIE

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka