śr. wiek: 27.4 lat

Mecze bezpośrednie (H2H)

Granada

Granada

Tylko w jednym spotkaniu w tym sezonie drużyna Granady nie strzeliła przynajmniej jednego gola, był to przegrany domowy mecz z Sevillą 0:1.
Już w piątej minucie meczu z Realem z boiska musiał zejść kontuzjowany Angel Montoro, którego zastąpił Gonalons.
Osasuna

Osasuna

Wygraną z Villarreal Osasuna przerwała serię sześciu kolejek bez wygranej w lidze.
Po meczu przerwy do pierwszego składu wrócił obrońca Facundo Roncaglia, który zdobył gola. Po kontuzji do gry wraca Darko Brasanac.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Granada wygra - mecz bez remisu (Granada wygra, zwrot w przypadku remisu) Ekipa z Andaluzji pokazuje się na początku tego sezonu z całkiem dobrej strony. Drużyna strzela sporo goli, wiele ich też traci, ale na razie jest w czołówce tabeli. Osasuna wygrała dotąd tylko dwa mecze, ale zaledwie jeden przegrała, a więc jest rywalem trudnym do pokonania. Spodziewamy się tu wyrównanego meczu, w którym mimo wszystko faworytem są gospodarze.
Obie drużyny strzelą - both to score
Granada wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim 0:1)