śr. wzrost: 184.8 cm
śr. wiek: 27.6 lat

Mecze bezpośrednie (H2H)

Juventus Turyn

Juventus jako ostatnia drużyna w tym sezonie straciła trzy punkty przegrywając z Lazio 1:3. W zeszłym sezonie Turyńczycy przegrali dopiero w 28 kolejce spotkań.
Z powodu urazów w kadrze na mecz w Rzymie nie było Samiego Khediry i Aarona Ramseya. Już w pierwszej połowie z boiska z powodu urazu musiał zejść Bentancur.
W kolejnym meczu z pewnością nie zagra ukarany czerwoną kartką Juan Cuadrado, który w ostatnich tygodniach grywał na nietypowej dla siebie pozycji prawego obrońcy.
Udinese

Udinese

Choć Udinese zremisowało u siebie z Napoli co, mimo kryzysu w drużynie faworyta, ma swoją wymowę zespół nie wygrał już czwartego kolejnego spotkania ligowego.
Trzeciego gola w sezonie zdobył Kevin Lasagna, który trafił także w spotkaniu Pucharu Włoch z Bologną. Ani minuty nie zagrał w lidze Łukasz Teodorczyk.
Poza składem są ostatnio z powodu kontuzji Samir, Mate Jajalo, a także Szwed Ken Sema.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) Udinese w obecnej formie raczej nie powinno stanowić dla Juventusu poważnego zagrożenia, a wiadomo, że w tego typu meczach Turyńczycy nie starają się strzelać kolejnych bramek.
Obie drużyny strzelą - NIE
Juventus wygra dokładnie dwiema bramkami (remis przy handicapie europejskim -2)