Arka Gdynia

Arka Gdynia

Absencje Absencje
Niepowołany B. Augustyn

Lechia w meczu przed przerwą prowadziła już w Lubinie 4:2, ale w drugiej połowie straciła dwa gole i zremisowała z Miedziowymi 4:4.
Dobre spotkania rozegrali Jaroslav Mihalik, który strzelił dwie bramki i Conrado, który zaliczył gola i dwie asysty.
W meczu derbowym nie zagra Filip Mladenovic, zawieszony za kartki, ale klub przygotował się na taką ewentualność sprowadzając wspomnianego Conrado i Rafała Pietrzaka.
Arka Gdynia

Arka Gdynia

Arka przegrała ważne domowe spotkanie z Wisłą Płock zaliczając czwartą porażkę w rundzie wiosennej. Do bezpiecznej lokaty Gdynianie tracą już sześć punktów. Zarząd zadecydował o zwolnieniu Aleksandara Rogica i zatrudnił Krzysztofa Sobieraja.
Do podstawowego składu wrócił doświadczony Rafał Siemaszko, ani minuty nie zagrał podstawowy dotąd napastnik Fabian Serrarens, który nadal czeka na swoją pierwsza bramkę w 2020 roku.
Przeciwko Lechii nie zagrają Adam Deja, który zobaczył czerwoną kartkę w spotkaniu z Wisłą, a także Damian Zbozień, który pauzuje za cztery żółte kartki.