0 - 1
Data
09 gru 2021 | 18:45 (zakończony)
Rozgrywki

Legia Warszawa - Spartak Moskwa - Kursy

Legia Warszawa - Spartak Moskwa - Kursy

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Jędrzejczyk wykartkował się w osattnim spotkaniu, ale obrońca i tak nie zagrałby w tym meczu, bo jest kontuzjowany. Legia ma poza tym spore problemy kadrowe, kilku graczy złapało urazy i raczej nie zagra w czwartkowym spotkaniu.
W ostatnim, przegranym spotkaniu z Cracovią Legia powróciła do zestawienia z czterema obrońcami. Duet Skibicki-Mladenovic na skrzydłach nie wygląda jedna dobrze. Trudno też powiedzieć by obecnie jakikolwiek gracz Wojskowych był w dobrej dyspozycji.
Spartak Moskwa

Spartak Moskwa

Jordan Larsson i Maximiliano Caufriez to zawodnicy, którzy złapali kontuzje w ostatnich meczach i nie zagrają przeciwko Legii. Z ważniejszych piłkarzy poza grą z powodu urazów są również Ponce i Maslov.
Z uwagi na nadmiar żółtych kartek w czwartek nie zobaczymy również Soboleva i Litvinova. Brak tego pierwszego może być dotkliwy, bo Rosjanin w tym sezonie zaliczył najwięcej punktów w klasyfikacji kanadyjskiej w lidze (7).

Dyskusja 49

Forma zespołów

Legia Warszawa
Spartak Moskwa

Nasze typy

Spartak wygra - mecz bez remisu (Spartak wygra, zwrot w przypadku remisu) Spartak ma tak samo duże problemy z absencjami jak Legia, ale nie da się ukryć, że gra ostatnio lepiej od przeciwnika. Rosjanie kompletnie zaskoczyli Napoli, wygrywając u siebie i zachowali spore szanse na awans z grupy. By skończyć fazę grupową w dwójce wystarczy im pokonać Legię, która nadal prezentuje się bardzo słabo. Wyniki zespołu z Warszawy są co prawda nieco lepsze niż jeszcze kilka tygodni temu, ale jest to spowodowane głównie słabszymi w tym czasie rywalami. W żadnym z ostatnich spotkań Legia nie zagrała nawet przeciętnie i nie wydaje się, by była w stanie przełamać się w czwartek. Spartak był lepszy już w pierwszym spotkaniu u siebie, tam zawiodła jednak skuteczność. Teraz przeciwnik jest słabszy, a więc trudno typować tu inny wynik niż wygraną gości.
Kurs: 1.72

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Dyskusja 49