6 - 0
Data
14 maj 2017 | 18:00 (zakończony)
Rozgrywki
Sędzia
Tomasz Musial
Kibiców
19765
Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legioniści zagrali kolejne dobre spotkanie wyjazdowe i bez większych problemów wypunktowali Pogoń Szczecin strzelając obie bramki w drugiej połowie spotkania.
Drugiego gola w ostatnich trzech spotkaniach ligowych strzelił Dominik Nagy. Nie popisał się za to Miroslav Radovic, który nieprawidłowo wykonał rzut karny przez co bramka strzelona przez niego nie została uznana.
Legia nie przegrała żadnego z ostatnich dziesięciu spotkań ligowych od niespodziewanej lutowej porażki na Łazienkowskiej z Ruchem Chorzów. Drużyna w tym czasie remisowała trzykrotnie i obecnie ma punkt straty do lidera.
Drużyna musi jednak zdecydowanie poprawić grę u siebie. Na Łazienkowskiej zespół Jacka Magiery wygrał tylko dwa z ostatnich sześciu spotkań, trzy reazy remisował, w tym w lutym z Termalicą i doznał jednej porażki.
Termalica Nieciecza

Termalica Nieciecza

Drużyna z Niecieczy nie oddała ani jednego celnego strzału na bramkę Lecha i kompletnie nie wykorzystała faktu, że po porażce w Pucharze Polski przeciwnik mógł zaprezentować się nieco gorzej.
Zamiast strzelca ważnych dla drużyny bramek w poprzedniej fazie rozgrywek Nowaka na środku ataku zagrał Gutkovskis. Łotysz nawet zdobył bramkę, na jego nieszczęście jednak pokonał własnego bramkarza.
W dwóch pierwszych spotkaniach w grupie mistrzowskiej zespół prowadzony przez Marcina Węglewskiego nie zdobył ani jednej bramki, dwukrotnie przegrał, a gra zespołu z Niecieczy prowokowała komentarze o tym, ze piłkarze po wywalczeniu pewnego utrzymania są już chyba na urlopie.
Co ciekawe Termalica jeszcze nie przegrała w Ekstraklasie z Legią, na wyjeździe popularne Słonie dwukrotnie remisowały zaś u siebie Bruk-Bet dwukrotnie wygrywał strzelając Legii aż pięć goli i tracąc zaledwie jednego.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Legia Warszawa
Termalica Nieciecza

Nasze typy

Legia -1.5 (Legia wygra przynajmniej dwoma bramkami) Legia jeszcze nie wygrała z Termalicą, ale najbliższy mecz do najlepsza okazja do przerwania złej passy, bo poprzednie mecze pokazały, że piłkarze z Niecieczy myślami są już na wakacjach.
Kurs: 1.8
Obie drużyny strzelą (both to score) - NIE
Kurs: 1.73
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5)
Kurs: 2.12

Dyskusja 0