śr. wiek: 28.1 lat

Mecze bezpośrednie (H2H)

RB Lipsk

RB Lipsk

Drużyna Juliana Nagelsmanna zdołała w pełni zrehabilitować się za wpadkę w pierwszej kolejce i rozgromiła Mainz na wyjeździe 5:0. Hattrick zaliczył goniący Lewandowskiego w klasyfikacji strzelców Timo Werner.
Kontuzja wykluczyła z dwóch pierwszych spotkań po przerwie Emila Forsberga. Urazy leczą też Hartmann i Ampadu.
Hertha Berlin

W dwóch pierwszych spotkaniach po przerwie Hertha zdobyła aż siedem goli, tyle samo ile najskuteczniejszy w tym okresie Bayern Monachium.
Drugą młodość przeżywa Vedad Ibisevic, który w dwóch spotkaniach zaliczył dublet w golach i asystach zasadzając Krzysztofa Piątka na ławce. Pytanie tylko czy weteran Bundesligi wytrzyma teraz grę co trzy dni.

0
Myślę, że 3:2 dla RB Lipsk, chociaż walka będzie wyrównana.
0
Hertha raczej nic nie ugra. Jeżeli Ibisevic zagra całe spotkanie to szansa na honorowego jest. Jeżeli Piątek wejdzie w drugiej połowie to szans nawet na honorowego nie ma żadnych. No chyba że jakimś cudem będzie karny.
0
Lipsk w gazie, berlińczycy się, co prawda przebudzili, ale mają zbyt mało argumentów, by wywieźć korzystny wynik.
0
Oglądałem mecze Herthy muszę jednak przyznać że RB Lipsk to inny poziom !
25 maj 2020 | 16:17
2:1
0
Obie strzelą, bo na Lipsk za mały kurs. :)
25 maj 2020 | 13:11
2:2
0
Lipsk jest w formie, podobnie jak Herta, która od czasu przyjścia Bruno Labbadii gra koncertowo. Stawiam na remis, po dobrym meczu, ze wskazaniem raczej na Lipsk, choć mogę sie mylić.

Nasze typy

Obie drużyny strzelą - both to score To może być ciekawy mecz. Hertha pod wodzą Labbadii gra coraz lepiej, imponuje przede wszystkim w ataku. Lipsk jest oczywiście zdecydowanym faworytem, ale też ma swoje problemy i zespół tak dobrze dysponowany jak Hertha może je wykorzystać. Spodziewamy się dość wyrównanego spotkania.
Powyżej 3 bramki (over 3, zwrot przy trzech golach)
RB Lipsk wygra dokładnie dwiema bramkami (remis przy handicapie europejskim -2)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka