Bayer Leverkusen

Absencje Absencje
SC Freiburg

SC Freiburg

Już w drugim meczu rozegranym po przerwie Freiburg stracił prowadzenie, wcześniej było tak także w spotkaniu z Lipskiem, również zremisowanym.
Serię dziewięciu meczów bez gola przerwał Nils Petersen. W składzie z powodu kontuzji nie znaleźli się Kubler i Ravet.

Nikt nie spodziewał się, że seria siedmiu meczów bez porażki zakończy się takim blamażem, ale Bayer Leverkusen przegrał u siebie z Wolfsburgiem aż 1:4.
Mimo kontuzji Kevina Vollanda w pierwszej jedenastce nie występuje jego naturalny zmiennik Lucas Alario. Peter Bosz woli wystawiać na tej pozycji ofensywnego pomocnika Kaia Havertza.

Nasze typy

Bayer wygra Trudno powiedzieć z czego wynikało nagłe załamanie formy Aptekarzy, którzy dotąd szli jak burza. Być może to tylko po-kwarantannowy wypadek przy pracy i na to liczymy przy tym typie. Freiburg to bowiem drużyna co najwyżej średnia, w normalnych okolicznościach goście powinni wygrać ten mecz.
Poniżej 3.5 bramki
Bayer wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim 1:0)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka