śr. wzrost: 182.5 cm
śr. wiek: 26 lat
SC Freiburg

SC Freiburg

Freiburg wygrał tylko jedno spotkanie w ostatnich czterech kolejkach i przegrał dwa z trzech spotkań tracąc w nich pięć bramek.
Do gry po zawieszeniu wrócił Vincenzo Grifo, który zagrał ponad pół godziny w drugiej połowie. Do kadry po kontuzji nadal nie wrócił jeden z podstawowych napastników Gian Luca Waldschmidt.
Bayern Monachium

Serię dwóch porażek w lidze przerwała drużyna Hansiego Flicka gromiąc Werder 6:1. Do lidera Bayern traci już jednak sześć punktów.
W dwóch poprzednich meczach ani jednego gola nie strzelił Robert Lewandowski, który teraz zaliczył dwa trafienia. Znakomite zawody rozegrał Coutinho, który strzelił dwa gole i zaliczył dwie asysty.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Obie drużyny strzelą - both to score Freiburg strzelał gole Bayernowi w czterech z ostatnich pięciu spotkań ligowych. Biorąc pod uwagę problemy Bawarczyków w obronie i niezłą grę drużyny Streicha w tym sezonie szansa na powtórzenie tego wyczynu jest całkiem spora.
Powyżej 3.5 bramki (over 3.5)
Bayern wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka