SC Paderborn 07

Schalke 04

Schalke 04

Absencje Absencje

Beniaminek niespodziewanie prowadził z Wolfsburgiem po pierwszej połowie, a choć faworyci w drugiej zdołali wyrównać to jednak było wszystko na co tego dnia ich stać.
Zgodnie z przewidywaniami początek sezonu w elicie jest dla Paderborn trudny, ale drużyna we wszystkich spotkaniach zdobywała przynajmniej jednego gola.
W ostatnim meczu w ekipie Paderborn zadebiutował Abdelhamid Sabiri, pozyskany z Huddersfield ofensywny pomocnik, który w poprzednim sezonie nie pograł sobie w Anglii.
Schalke 04

Schalke 04

Drużyna z Gelsenkirchen wcale nie zdominowała mocno rywala z Berlina, który jednak miał w tym spotkaniu pecha do trafień samobójczych i przegrał aż 0:3.
W przerwie reprezentacyjnej Schalke grało kontrolne spotkanie z Viktorią Koln, które niespodziewanie przegrało 2:4. Jedną z bramek w tym spotkaniu zdobył Mark Uth, który dotąd w lidze w tym sezonie nie zagrał.
Do gry po kontuzji wrócił w tym spotkaniu także Matondo. W tym spotkaniu debiutował także sprowadzony z VFB Stuttgart Ozan Kabak. Operację kolana przeszedł Nabil Bentaleb, który będzie musiał trochę poczekać na powrót do gry.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Poniżej 3.5 bramki (under 3.5) Skazywane na pożarcie Paderborn gra całkiem dobrze i strzela sporo bramek. Schalke w ostatnich latach było jednak zespołem solidnym w defensywie, obecnie jest nadal bardzo ograniczone w ataku dlatego w tym spotkaniu postawimy na bramkowy under.
Paderborn nie przegra (1X)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka