śr. wiek: 26.8 lat

Mecze bezpośrednie (H2H)

Ukraina

Ukraina

Ukraińcy już po pierwszej połowie prowadzili z Macedonią 2:0 i choć stracili gola w drugiej połowie właściwie kontrolowali przebieg meczu, mogli też wygrać wyżej, ale rzutu karnego nie wykorzystał Rusłan Malinowski.
W podstawowym składzie nie zagrał Sydorczuk, a w pomocy wystąpili Szaparenko i Stepanienko, a na skrzydło powędrował Malinowski. Kontuzji w poprzednim spotkaniu doznał Zubkow, którego nie było w kadrze w spotkaniu z Macedonią.
Austria

Austria

Austriacy zmarnowali kilka dobrych okazji do strzelenia gola, zwłaszcza w drugiej połowie, ale ogólnie oddali tylko jeden celny strzał na bramkę rywala i zasłużenie przegrali z Holandią 0:2.
Choć początkowo na grafikach pokazywało się ustawienie 4-4-2 Austriacy znów zagrali 3-5-2, w którym kluczową rolę pełnił David Alaba, będący jednocześnie i defensorem i atakującym. Z podstawowego składu wypadł Kalajdzic, a w roli napastnika ustawiony był Gregoritsch, grający obok Baumgartnera.

0
Zdecydowanie się zgadzam że nawet jeśli "przypadkowo" padnie remis to bramkowy dla zachowania pozorów :) Proponuję wykorzystać dobry kurs na over 1,5!

Nasze typy

Obie drużyny strzelą Po dwóch spotkaniach obie drużyny mają tyle samo punktów. Nieco lepsze wrażenie pozostawili po sobie Ukraińcy, którzy zagrali zdecydowanie lepiej przeciwko faworytowi grupy, Holendrom. Austriacy w meczu z Oranje nawet nie strzelili gola, oddając ledwie jeden celny strzał na bramkę. Trudno jednak widzieć w drużynie Szewczenki faworyta tego spotkania, choćby dlatego, że zespół ze Wschodu ma spore problemy w obronie. Potencjał ofensywny ekipy jest jednak spory, dlatego stawiamy tu na gole dla obu drużyn.
Kurs: 2.05
Powyżej 1.5 bramki Bukmacherzy spodziewają się tu gra na remis i trudno się dziwić, gdyż promowałby on obie drużyny. My jednak typujemy tu, że obie drużyny strzelą bramki dlatego wysoki kurs na over 1.5 jest w tym kontekście interesujący. Oba zespoły mają pewne problemy w defensywie i jeśli tylko zespoły nie nastawią się zupełnie na defensywę w tym spotkaniu powinny paść dwie bramki.
Kurs: 1.53
Remis Nisko wyceniany remis, ale trudno się dziwić. Żadnej z tych drużyn nie będzie specjalnie zależało na trzech punktach jeśli długo utrzymywać się będzie w tym meczu wynik remisowy.
Kurs: 2.1

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Grupa C - Euro 2020 (2021)

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN