Brak niepewnych

Mecze bezpośrednie (H2H)

Valencia

Valencia

Valencia to kolejna drużyna, która po przerwie gra słabo. Nietoperze w pięciu spotkaniach od czasu wznowienia rozgrywek zdobyli tylko cztery punkty i do czwartej lokaty tracą już osiem punktów.
Co gorsza już w trakcie pierwszej połowy z boiska musiał zejść Jose Gaya, który akurat ostatnio grał całkiem nieźle. Do gry po zawieszeniu powinien wrócić Mangala, ale trudno uznawać to za wzmocnienie.

Athletic po wznowieniu rozgrywek w pięciu spotkaniach zdobył osiem punktów i przegrał tylko raz, minimalnie na Camp Nou z Barceloną 0:1.
Coraz lepiej poczyna sobie rezerwowy napastnik Asier Villalibre, który przez niespełna godzinę gry w czterech ostatnich meczach zdołał strzelić dwie bramki.

Remis

Ciekawostka: Valencia zdobywała przynajmniej jednego gola we wszystkich 16 meczach domowych w lidze. Kurs na jej gola w meczu z Athletic Bilbao - 1.40 [STS] (godz. 19:30)

Nasze typy

Athletic nie przegra (X2) Baskowie od czasu wznowienia rozgrywek spisują się zdecydowanie lepiej niż kompletnie bezbarwna Valencia i ma spore szanse na punkty na Mestalla.